Изплащане на печалба от ADWISH.NET

onegeorgiev

Member
Здравейте, имам натрупана печалба в adwish.net. За да ми изплатят сумата обаче, трябва да имам минимум 50 лв. натрупани, както в повечето други сайтове, които плащат за кликове. Не съм наясно обаче, дали след като си получа парите, ще трябва да подавам някаква данъчна декларация в НАП или да се отчитам някъде за получената печалба от сайта ми... :shock: или просто си получавам парите и не се занимавам с нищо, защото в Mobio.bg всяка година трябва да се отчиташ в НАП... :)
 
От: Изплащане на печалба от ADWISH.NET

Подаваш си го този приход към данъчната декларация като физическо лице. Ама от тях пари на дали ще вземещ. МИсля че отдамна са зарязали сайта. Поне аз чакам отдавна отговор на 1 въпрос, но глас в пустиня. По-добре премини на друг рекламодател.
 
От: Изплащане на печалба от ADWISH.NET

Подаваш си го този приход към данъчната декларация като физическо лице. Ама от тях пари на дали ще вземещ. МИсля че отдамна са зарязали сайта. Поне аз чакам отдавна отговор на 1 въпрос, но глас в пустиня. По-добре премини на друг рекламодател.

Ясно, но къде трябва да подавам този приход и как точно става. Нищо не ми е ясно.
 
От: Изплащане на печалба от ADWISH.NET

E как къде. В годишната си данъчна декларация в кояго си описваш доходите в началото на всяка година пишеш 50 лева от адуиш от сайта ми.
 
От: Изплащане на печалба от ADWISH.NET

E как къде. В годишната си данъчна декларация в кояго си описваш доходите в началото на всяка година пишеш 50 лева от адуиш от сайта ми.

Да, ама просто нямам 18 год. и никога не съм подавам такава декларация.
 
От: Изплащане на печалба от ADWISH.NET

Eми тогава на името на ваще или чакаш да минеш 18. И пак ти казвам не се занимавай с адуиш. Нищо, че го правих до оня ден даже още ми седят банерите им...
 
От: Изплащане на печалба от ADWISH.NET

Да, разбрах. Просто ме интересува дали мога да получа някаква ГЛОБА, ако не се отчета в НАП или някъде другаде?
 
От: Изплащане на печалба от ADWISH.NET

Попринцип ако си пълнолетем може, за 50 лева никой няма да те глоби, но знаеш ли. при непълнолетни не знам как стои въпроса.
 
От: Изплащане на печалба от ADWISH.NET

Еми значи като си подаде декларацията през април догодина да пише 5о лв от адуиш. Като основание - договора между нея и адуиш. И готово. Щети удържи 5 лв -10 процента и си чист пред нап.
 

Горе