Изработка на уеб сайт

Webber

Member
Рейтинг - 66.7%
6   3   0
Здравейте,

търся човек/фирма за разработка на уеб сайт като www.stikni.com, с абсолютно всички функционалности. Очаквам оферти, обвързани с цени, срокове и портфолио на ЛС.
 
От: Изработка на уеб сайт

Мога да изработя дизайна на сайта , на супер достъпна цена :) Ако се интересувате пишете :)
 
От: Изработка на уеб сайт

Трябва ми сайт с идентични фукнционалности на гореописания. Предпочитам екипа/фирмата занимаваща се с дизайна/програмирането на проекта да е една...
 
От: От: Изработка на уеб сайт

Трябва ми сайт с идентични фукнционалности на гореописания. Предпочитам екипа/фирмата занимаваща се с дизайна/програмирането на проекта да е една...

Успех ти пожелавам :)
 
От: Изработка на уеб сайт

Ако бях на тебе и проекта е голям , бих се обърнал към ФИРМА. Мога да ти дам няколко причини ,но на ЛС , защото неискам да обида колегите - това е лично мое мнение.
 
От: Изработка на уеб сайт

Предвидил съм нещата, дори да работя с частно лице ще бъде подписан граждански договор, обвързан със срокове, възнаграждения, неустойки и т.н.
 
От: Изработка на уеб сайт

Бихме желали да се ангажираме с цялостната изработката на проекта. Ако проявявате интерес моля свържете се с нас на ЛС. Фирмата ни се казва Уеб Експлойт ЕООД и можете да намерите информация за нас на фирменият ни уеб сайт, който за съжаление няма как да постнем :(
 
От: Изработка на уеб сайт

Здравейте.

Искаме да кандидатстваме за този сайт. Екип сме от 3-ма души: дизайнер, програмист и СЕО оптимизатор. Имаме повече от 3 години опит. Работили сме върху подобни проекти и преди да се сформираме като такъв екип.

Предпочитам да ви изпратя офертата ни като файл.

Ще се радвам да се свържете с нас.
 

Горе