Изработквам windows, adnroid и др.

stuklen

Well-Known Member
Пиша я тая тема с цел да разбера аз ли нещо се бъркам с терминологията, рекламен трик за да лъжем клиенти ли е ?!?

Забелязвам всеки който предлага инсталиране на готова система в офертата си, да пише "ИЗРАБОТКА НА УЕБСАЙТ".
Що си мисля че 99% от предлагащите този вид услуга просто инсталират дадената готова система.

Това ми звучи все едно да кажа. "Изработвам Windows на достъпни цени!" Пак се инсталира, слагат се някоя друга програма, конфигурира се и готово!!
 
От: Изработквам windows, adnroid и др.

Така е, повечето си мислят, че като инсталират wordpress и му сложат тема, са програмисти и дизайнери.
 
От: Изработквам windows, adnroid и др.

Не е така. Все едно да кажеш, че някои дето е писал 'изработвам offroad monsters' к'во изработваш като частите са готови :) Слагаш едно редукторни мостове, вземаш едно шаси на тоиота, едни гуми и аиде..,
Сам по себе си wp е една базова система, която без кюстимизация за нищо не става...
За всичко което правиш, не е важно какви 'продукти' ползваш а дали знаеш как да ги накараш да работят оптимално и да си вършат работата.
 
От: Изработквам windows, adnroid и др.

Баш си е така, както се твърди в горните постове. WP си е достатъчно добре направена да задоволи нормалните нужди. Това, че ти искаш от нея да хвърчат патрони, автоматично да ти тегли кредит и овърдрафт на едно, да ти прожектира 5д филми и прочие ненормалщини си е твой проблем. Прави разлика между ИЗРАБОТКА и ДОРАБОТКА.
 
От: Изработквам windows, adnroid и др.

Не е така. Все едно да кажеш, че някои дето е писал 'изработвам offroad monsters' к'во изработваш като частите са готови :) Слагаш едно редукторни мостове, вземаш едно шаси на тоиота, едни гуми и аиде..,
Сам по себе си wp е една базова система, която без кюстимизация за нищо не става...
За всичко което правиш, не е важно какви 'продукти' ползваш а дали знаеш как да ги накараш да работят оптимално и да си вършат работата.
Подкрепям! Сайт = CMS + тема + модули + РАБОТА! Сайт не се получава с една инсталация на ЦМС.
Хлебопроиздиля какъв е, щом смесва брашно + вода + мая и др и пече?
 
От: От: Изработквам windows, adnroid и др.

Подкрепям! Сайт = CMS + тема + модули + РАБОТА! Сайт не се получава с една инсталация на ЦМС.
Хлебопроиздиля какъв е, щом смесва брашно + вода + мая и др и пече?
Каква е целта на темата?
 
От: Изработквам windows, adnroid и др.

Тоя спор почва да се развива вече в 4-та тема :D
 
От: Изработквам windows, adnroid и др.

А темата за wp ли е конкретно или...
Защото всеки ползва някаква база, и това с цел да станат по бързо нещата. Тези които пишат системи от 0 ползват също много готови неща. Дизаинерите също...
Аз не виждам смисъл постоянно да се открива топлата вода...

Иначе много ясно че ще пише 'изработка на уебсаит' какво да пише - инсталация на уп, инсталация на модули, купуване, правене на дизаин, работа и сео оптимизация [emoji1]
 

Горе