Изредете успешните малки и средни български фирми за последното десетилетие?

tanipo

Well-Known Member
Започвам малък проект и ще се радвам да ми помогнете да идентифицирам, кои са тези фирми. Условията са :

- да нямат чуждо участие или поне да не са почнали с чуждо участие
- фирмата да е средна или малка
- да са съществували повече от 5 години
 
От: Изредете успешните малки и средни български фирми за последното десетилетие?

Какво разбираш под успешни? Малките и средните са стотици, може и хиляди. Аз под успешна фирма бих разбирал тази, която не е фалирала, плаща заплати навреме и отделно и остават пари за собственото и развитие. Виж вече големите, сигурно ще могат да бъдат изредени.
 
От: Изредете успешните малки и средни български фирми за последното десетилетие?

Дал съм 3 критерия, а най-големия критерий е просто - тези за които се сетите.
 
От: Изредете успешните малки и средни български фирми за последното десетилетие?

ChaosGroup имат един много успешен рендър VRay за AutoCAD, Maya, 3DS и знам ли още за какво: http://www.chaosgroup.com/bg/2/vray.html

Иначе на локално ниво има много малки фирмички, които в последните 10 години търкалят някакви складови или счетоводни програмни писани на Делфи (когато още беше модерно).
 
От: Изредете успешните малки и средни български фирми за последното десетилетие?

Ами най-добрия бизнес това е храната :)

В моя град има редица места където от повече от 5 години се пордават закуски, отделно всяки ретоарнити и т.н прочие дериватни на дейнотта ядене - дефинирай по точно от кой сектор иначе има безброй, а за големите там доста мога ти изредя като една е моя фаворит.
 

Горе