Имаме нова услуга

ilianskim

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
реших че е време да Ви покажа върху какво работих последно време. Ето сайта ето и помощни материали за сайта
Сайта е още в бета версия, но всичко вече функционира нормално.
 
бате поздравления , много ми харесва как е станало , дано пожънете големи успехи
 
Благодаря за топлите думи. Ще се радвам да използвате услугата и да се свържете с нас при всеки възникнал въпрос.
Радвам се, че си успял и всичко е минало успешно banditko.
 
Последно редактирано:
Само така!

Пс: <idea> Икони на категориите
Това го мислих, но не беше сигурно колко ще са и какви категориите, но сега вече може да се направят иконки :) Мерси за предложенията!

BTW Речено сторено - вече почти всички категории са със своите икони и наистина си струваше цъкленето :)
 
Последно редактирано:
Така така...
ето и малко подаръци ;)

iuslugi.png
 
Благодаря Ви братлета. Трогнат съм от всички препоръки помощ и предложения, получени тук и на лични съобщения. Надявам се да изпълня добре проекта и да стане добро място за правене на пари за всички нас. В момента обмисляме аффилиейт програма и местата на които ще рекламираме,освен адсенс(където вече тече реклама). За помогналите до сега също обмислям помощ от типа (линкове,ваучер за плащане на комисионни за сайта и др.)
@takamato благодаря за логото може да го ползвам, но скоро ще обявя нещо друго.
 
Последно редактирано:
преди няколко дена стартира proekti.bg, така че не е да няма :) лошото там е, че е само за фирми.

трябва да си намерят някои да им направи сеото :) при търсене по име се показаха само а адурдса
 
От: Имаме нова услуга

Май не ми допада идеята изпълнителя да заплаща комисионната
 
От: Имаме нова услуга

При мен ли само излиза под IE със збозен енкодинг? Под mozilla е както трябва..
Иначе евала за проекта, много добра идея и разработка!
 

Горе