Имам страница във Фейсбук със 50к + харесвания. Как да изкарвам пари от нея ?

xX Mad Wolf Xx

New Member
Здравейте собственик съм на една страничка във фейсбук със над 50 хил. харесвания ...
Моля за споделянияза начин на развиване на страницата....

До тук съм мислил само за печат и продаване на вид/ тениски, чаши и тем подобни....
Идеята ми е по скоро как да намеря хора който да искат да споделям /контент в страницата ми срещу заплащане (от тяхна страна)/...
Благодаря на всички отзовали се :)
thumb_show.php


За момента страницата не се поддържа особенно редовно и това са резултатите (пример: по 1-2 публикаций на месец)
 
Ще си изгубиш аудиторията, ако почнеш да споделяш шибан бълвоч, или казано иначе реклами, по-добре си направи чаши, тениски и квото друго там беше написал, хем феновете ти ще кефят, хем пари ще направиш - това е мойто мнение
(зависи и каква е страницата де)
 
Тематика на страницата?
Тематиката е да покаже Хубавата страна на БЪЛГАРИЯ , а не да се фокусира (както при новините само трагедийте) .... но така и това не проработи много дълго защото сам се занимавам с нея и не ми остава много време (знам че звучи като оправдание) ... та следователно се качваха всякакви сензационни клипове - за и от България !
 
Тая тематика е шит и трудно ще я вкараш да продава. Пробвай нещо нишово. Тия страници само някви луди ги харесват и споделят. Единственото по-зле от това са ония страници с иконите и цитатите от Библията.
 
Тая тематика е шит и трудно ще я вкараш да продава. Пробвай нещо нишово. Тия страници само някви луди ги харесват и споделят. Единственото по-зле от това са ония страници с иконите и цитатите от Библията.
Луди шашави , хамави или каквито и да са ... Благодарение на такива страницата не спира да се развива
 
Луди шашави , хамави или каквито и да са ... Благодарение на такива страницата не спира да се развива
Да, страницата ти се развива, спор няма. Ония лудите с иконите също се развиват, но от това нещо пари няма да изкараш. Пробвай да продаваш линкове - платени постове (както и други правят тук). Но тениски и подобни неща да тръгнеш сам да продаваш не предричам особен успех.
 
Тематиката е да покаже Хубавата страна на БЪЛГАРИЯ , а не да се фокусира (както при новините само трагедийте) .... но така и това не проработи много дълго защото сам се занимавам с нея и не ми остава много време (знам че звучи като оправдание) ... та следователно се качваха всякакви сензационни клипове - за и от България !
Дай един линк да я разгледаме, така е много общо казано.
 

Горе