Имате ли такъв софтуер

danko6

Well-Known Member
Здравейте търся auto blogging software доколкото разбрах има такава програма чрез която автоматично ти поставя теми в блога ти.
Ако имате някоя такава програмка ще съм ви много благодарен ако я споделите.:)
http://www.metacafe.com/watch/4975372/auto_blogging_software_demo/ нещо като това търся.
 
От: Имате ли такъв софтуер

За WP има такива плъгини. Автоматично ти праска в базата съдържание от RSS канал. Това което показа е много по опционално, ама не е пък автоматизирано.
 
От: Имате ли такъв софтуер

Еми да нещо такова ми трябва да ми праска в базата съдържание от RSS канал.
А има ли смисъл от тези неща.
 
От: Имате ли такъв софтуер

Все още не знам :)
Засега тествам
От седмица някъде съм закачил един WP + FeedWordPress на един домейн и засега чакам. Вкарал съм 10 rss канала от cnn.
Вече имам 441 импортнати публикации, Г е индексирал едва 10 страници от 682 в сайтмапа.

За да извлека цялото съдържание, фийда минава през wizardrss.com. Естествено съм донаписал няколко реда в кода на плъгина. Да ми маха линковете които wizardrss си праска в края на всяка статия, маха се CNN където го има в текста, линковете се правят nofollow
 
От: Имате ли такъв софтуер

Браво добре си го направил.Тези дни и аз ще пусна някое блогче и ще видя какво ще стане.Дано да има полза.
 
От: Имате ли такъв софтуер

Правиш в блога да може да се публикува от е-майл. След това публикуваш е-майла където ти падне и най-вече в секс-страници. Дневно ще получаваш минимум 200-300 писма, които ще са ти и статии в секс блога ти ;)
 
От: Имате ли такъв софтуер

Днеска нещо ме е ударил алтруизма ще издам най-голямата тайна за безплатно автоматично блогване (ако не броим труда по инсталирането и уеб хостинга).

1) Инсталирате си Wordpress MU.
2) Инсталирате му каквито трябва плъгини.
3) Настройвате го всеки да може да си прави блог.
4) Слагате линкове към домейна.ком/register за да го индексират търсачките и да го намерят които трябва роботи.

Стотици собственици на ботове ще си направят акаунти и ще се скъсват от публикуване.

Не забравяйте да сложите плъгини за ограничаване на регистрациите с капча (иначе от доставчика на уеб хостинг ще ви замразят акаунта). Също така и кеширащ плъгин няма да е излишен (WP Super Cache). Ако забраните коментарите глобално ще решите проблема с голямото натоварване заради спам коментарите.

Освен съдържанието ще получавате и безплатни връзки от други подобни блогове (регистриралите съответните блогове ще ги оптимизират).

Като се съберат стотина индексирани страници инжектирате реклами за да си избиете парите за уеб хостинга. Може и връзки да инжектирате за да си оптимизирате собствените сайтове.

Ето списък с препоръчителни плъгини:

BP Auto activate User and Blog at Signup
BuddyPress
SI CAPTCHA Anti-Spam
WP Super Cache
cets_blog_defaults

Препоръчителни редакции за намаляване на натоварването:

1) Изтрийте съдържанието на wp-comments-post.php (така никой няма да публикува коментари - вкл. и спамерите). Не трийте файла - само съдържанието му.

2) Отворете файла class-phpmailer.php, намерете този ред:

Код:
function Send() {

Под него напишете:
Код:
return 0;

По този начин блогът няма да изпраща електронна поща на никого. Ще си спестите разправии с доставчика на уеб хостинг и евентуално замразяване на акаунта ви заради много писма.

За да може блоговете да се активират без поща инсталирайте плъгина "BP Auto activate User and Blog at Signup".

След като се регистрират стотина активни потребителя може да забраните нови регистрации за да не претоварите сървъра.

На теория може да се монетизира с AdSense, обаче е рисковано - не се знае кой какво ще публикува (ще трябва редовно да следите за съдържание нарушаващо правилата на AdSense).

Недостатък е, че освен AdSense няма друг доходен начин за монетизиране чрез реклама (освен може би продажбата на линкове - не съм запознат с този пазар).

С няколко такива блога на автопилот се докарват няколкостотин посетителя дневно (ако не са добре оптимизирани).

Може да пробвате с реклама на страницата домейн.ком/register (wp-signup.php), където да публикувате реклама, насочена към собствениците на ботове (докато попълват капчите ще гледат и рекламата).
 
От: Имате ли такъв софтуер

happyslacker
Благодаря ти за коментара.Ще го имам в предвид.

ThinkFast
А при теб как е трафика и има ли приходи от Adsense.
И има ли някой който прави със статиите следното
превежда ги примерно с преводач от английски на български и после от български на английски.
Така винаги има промени в статията.И май има по голям шанс статиите да са по уникални.
А може ли да ми дадеш твоето блогче да погледна нещо.Благодаря Ви предварително.
 
Последно редактирано:

Горе