Имат ли проблем с Адсенс сайтовете които автоматично получават новини

mantaman

Well-Known Member
Имам един ЕН новинарски сайт дето от доста време си бичи на автопилот и не го монетаризирам с нищо проблем ли ще е ако му сложа Адсенс

Новините не са уникални но на всяка си има линк към първоизточника.
 
не не е проблем, ние имаме два такива, единият на БГ, другият на английски - работят си, чичко Гугъл не е казал нищо :)
 
От: Имат ли проблем с Адсенс сайтовете които автоматично получават новини

Имам един ЕН новинарски сайт дето от доста време си бичи на автопилот и не го монетаризирам с нищо проблем ли ще е ако му сложа Адсенс

Новините не са уникални но на всяка си има линк към първоизточника.


Нямаш грижи. На адсенс не им пука по какъв начин си придобил съдържанието и дали се обновява. Важното е да спазваш правилата - не цъкаш, не заблуждаваш ... абе не шмекеруваш по никакъв начин и нямаш проблеми.
 
От: Имат ли проблем с Адсенс сайтовете които автоматично получават новини

Мерси за отговорите - А проблем ли е ако Адсенс акаунта е различен от тези които са на Аналитикса и УМТ - че имам някакви спомени че не е хубаво на един сайт да има Адсенс от два различни профила - което не би трябвало да се отнася за Аналитикса и УМТ
 
От: Имат ли проблем с Адсенс сайтовете които автоматично получават новини

Мерси за отговорите - А проблем ли е ако Адсенс акаунта е различен от тези които са на Аналитикса и УМТ - че имам някакви спомени че не е хубаво на един сайт да има Адсенс от два различни профила - което не би трябвало да се отнася за Аналитикса и УМТ

И това не е проблем... Иначе става въпрос за два различни адсенс акаунта.
 

Горе