Има ли любители на шахмата

waldes

Well-Known Member
На любителски начала, разбира се. Мобил приложението Zynpo chess, може да разцъкаме някоя партия:)
 
От: Има ли любители на шахмата

На любителски начала, разбира се. Мобил приложението Zynpo chess, може да разцъкаме някоя партия:)
Не го намирам нещо.
Не можахме да намерим нищо за търсеното от вас – „Zynpo chess“.
Предложения:
Уверете се, че всички думи са написани правилно.
Опитайте с различни ключови думи.
Опитайте с по-общи ключови думи.
 
От: Има ли любители на шахмата

Аз съм голям любител от дете, но за съжаление напоследък нямам никакво време, а като ми остане, ми липсва концентрация, понеже мисля за 10к неща. Иначе преди играех много в чесс.ком. Хаха, сега чекнах,че повече от година не съм влизал. Това е последната ми партия :)
http://www.chess.com/livechess/game?id=869584634&fb_ref=Default
 
От: Има ли любители на шахмата

Аз съм голям любител от дете, но за съжаление напоследък нямам никакво време, а като ми остане, ми липсва концентрация, понеже мисля за 10к неща. Иначе преди играех много в чесс.ком. Хаха, сега чекнах,че повече от година не съм влизал. Това е последната ми партия :)
http://www.chess.com/livechess/game?id=869584634&fb_ref=Default
Много здраво си го натиснал, а този тур на черните какво прави там:)
Въобще тази игра е просто гениална, една партия никога не се повтаря с предходната.

Метнете един поглед върху анализите на най-добрите партии в историята на шахмата в този канал - пича малко преиграва с патоса, но му се получава като цяло маркетинга:)

Невероятни партии, просто никакъв шанс да се досетя за тези ходове:)
 
От: Има ли любители на шахмата

Адашче, това е края на играта, той се предаде, долу вдясно под хронологията на ходовете може да се пусне от начало. Гледал съм и съм анализирал много, гледах онлайн всичките партии на Карлсен с Ананд последно, и от тогава съм го зарязал шаха... Смятам да науча сина ми от най-ранна възраст да играе, това е гениална игра!
 
От: Има ли любители на шахмата

Като ученик играех доста, ходил съм и по турнири.
Сега вече не ми остава време за игра "на живо", но по интернет няма да откажа партия.
По принцип играя в chess.com - ако има желаещи за партия да пишат лично съобщение.
 
От: Има ли любители на шахмата

Като ученик играех доста, ходил съм и по турнири.
Сега вече не ми остава време за игра "на живо", но по интернет няма да откажа партия.
По принцип играя в chess.com - ако има желаещи за партия да пишат лично съобщение.

Блиц ли цъкаш, защото това не ми харесва, няма време за мислене и само механични ходове, 2/12 ми е най-любимото.
 
От: От: Има ли любители на шахмата

Windows phone

Това недоразумение, не го ли затвориха!
 
От: Има ли любители на шахмата

Блиц ли цъкаш, защото това не ми харесва, няма време за мислене и само механични ходове, 2/12 ми е най-любимото.

Играя всякакви контроли в интернет.

Пиши ми лично съобщение, ако искаш да направим няколко партии в chess.com - регистрацията е супер бърза, а може дори чрез FB.
 
От: Има ли любители на шахмата

Блиц ли е не знам какво е, ама ми се ще да сритам нечий предприемачески задник. Но да се засечем в някой мобилен апп?
 
От: Има ли любители на шахмата

chess.com имат и мобилен app. Всички, които искат да се пробват да пишат. :twisted:
 
От: Има ли любители на шахмата

Докторе, аз съм на линия - uphero ako може да търсиш в аппа.
 
От: Има ли любители на шахмата

Приех я, но не се ориентирам в тоя апп, нещо не са чели май стандартите тия.
 
От: Има ли любители на шахмата

Играя всякакви контроли в интернет.

Пиши ми лично съобщение, ако искаш да направим няколко партии в chess.com - регистрацията е супер бърза, а може дори чрез FB.

Колега, ще драсна тия дни едно ЛС да поразцъкаме, като ми дойде музата за шах.
 
От: Има ли любители на шахмата

Добре, сега играем с uphero.
Намерихме се в chess.com и вече е лесно.
 
От: Има ли любители на шахмата

Мяркам се чат-пат в http://www.chesshotel.com/, никът ми там ще подсети по-старите "предприемачи". Чакам кандидати, без фейк. Блиц не понасям, тъй като работя докато играя, а Фриц при игри за удоволствие ми е под достоинството.

1319
01:19:19,640 --> 01:19:22,405
Schlitz. No Schlitz?

1320
01:19:22,910 --> 01:19:25,276
Blatz. No Blatz?

1321
01:19:26,380 --> 01:19:27,643
Improvise.

http://vbox7.com/play:e80ea9945b
 

Горе