Има ли полза от репутацията и трейдъра?

AMOUN

Well-Known Member
За кой ли пореден път ми се случва да ми кажат че не ги вълнува и трейдър и репутация, страх ги е да ми дават първи стоката, дори потребители с 15 мнения.
Те не ми вярват на мен, та аз ли да им повярвам на тях?
Та има ли полза от този трейдър при някого, защото като гледам е пълно с разни трейдове за по 2 - лева размяна или за линк от 2,50 и никой не го брои за нищо.

Ето последната случка, искат да отида в талибания за да им платя, че за какъв а да ходя до там за една страница да няма да купувам крави и овце
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

И на мен винаги ми е било странно, как продаваш нещо онлайн, а искаш да ти се плаща на място:) Като не ти искат кинтити, еби ги... Иначе на мен не ми се е случвало някой с добра репутация и траде да се лигави.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Ами то обикновено пише за какво са трейдовете и репутациите. Преглеждаш профила на човека и си решаваш. Когато той е нов, а ти имаш добра репутация, редно е той да поеме "риска". Ако не иска, тогава приятен ден и всичко добро.

Напоследък е модерно сделките да стават чрез посредник - поне на запад го забелязвам. Но и посредника взема не малък процент.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

За нови потребители нормално да няма каква ползва от някакви си цифрички, то аз и сега не съм сигурна дали ги разбирам. В началото си мислех, че Rep Power идва от Reply, демек колкото повече отговори имаш, толкова повече реп. После някой ме светна, че било за авторитет и да съм внимавала да не се ебавам много-много, да не ме зачервят... Страшно се зарадвах, между другото, на реп-овете, които са ми дадени за свършена работа.
Сега виждам, че действително интуитивно съм знаела още в началото какво значи - колкото повече спамиш, толкова по-вероятно е някой да те забележи, па ако земеш да покажеш и някоя снимка, на която уж си ти, вече си много авторитетен.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Аз гледам ıtrader-а само и коментарите за сделките в него.
Сайтове не прехвърлям без да са платени предварително.
Репутациите тук се раздават за всякакви мнения, дори и за безполезни.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Как да ти отговоря? Ок. Ще кажа истината, но някой пак ще изплаче, че съм "правил форума на две стотинки"? :lol:
Но вече не ми пука, защото откакто "мамите" се преместиха тук и станаха "свещени крави", аз лично виждам тотално западане на предприемаческата част за
сметка на запознанства, спам, клюки и дуене! :cry: Почти и не влизам вече. Но по темата:
"Трейдър" никога не съм искал, а и самият термин ми се вижда неподходящ. Имам един и то ми е даден по погрешка - един пич си помисли, че така ми дава репутация! :p Свикнал съм редовно да попадам на разни измамници, но го приемам за нормално, защото те са 60 -70 % от човечеството! Нима с честност някой е оцелял?
При забогателите, мошениците и тарикатите са 120 %! Гарантирано! Репутацията също е голяма смешка и там се раздава на полов признак.
Всички потребители с женски никове и секси имена веднага дръпват със зеленото, независимо какви глупости плещят! Мъж ли си обаче, си получаваш задължително червени точки на принципа "абе, ти защо си без шапка"! :lol:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

За нови потребители нормално да няма каква ползва от някакви си цифрички, то аз и сега не съм сигурна дали ги разбирам. В началото си мислех, че Rep Power идва от Reply, демек колкото повече отговори имаш, толкова повече реп. После някой ме светна, че било за авторитет и да съм внимавала да не се ебавам много-много, да не ме зачервят... Страшно се зарадвах, между другото, на реп-овете, които са ми дадени за свършена работа.
Сега виждам, че действително интуитивно съм знаела още в началото какво значи - колкото повече спамиш, толкова по-вероятно е някой да те забележи, па ако земеш да покажеш и някоя снимка, на която уж си ти, вече си много авторитетен.

Бъркаш репутацията с итрейдъра,
имам една снимка днес по голи кълки от фотоепилацията /отново/ искаш ли да ти я шерна да се порадваш малко :) не че е много авторитетна.. ноооо да видиш бедър...
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Как да ти отговоря?
Но вече не ми пука, защото откакто "мамите" се преместиха тук и станаха "свещени крави", аз лично виждам тотално западане на предприемаческата част за
сметка на запознанства, спам, клюки и дуене! :cry: Почти и не влизам вече.

Мани ги тия, да бяха от някой тиййн форум поне, да има защо да си даваме зор, а те лелки :)
ама на закъсали предприемачите за женска мръвка...
или както казва българския ум:
"По-добре целулит в ръката отколкото силикон на тиливизура..."
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Бъркаш репутацията с итрейдъра,
имам една снимка днес по голи кълки от фотоепилацията /отново/ искаш ли да ти я шерна да се порадваш малко :) не че е много авторитетна.. ноооо да видиш бедър...

Извинявай, но не можах да се въздържа ... да не споделя една снимка, на която, ако искате за достоверност мога да ви дам данни на фотографа, за да няма съмнение, че е моя крак, с моя чорап и часовник Fossil :twisted:

29848_1291021161268_20461_n.jpg
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Бъркаш репутацията с итрейдъра,
имам една снимка днес по голи кълки от фотоепилацията /отново/ искаш ли да ти я шерна да се порадваш малко :) не че е много авторитетна.. ноооо да видиш бедър...

Дай да я видя - може и реп да ти дам даже :) Обаче снимката да е автентична - или да държиш табелка "Аз съм Амун", или поне днешен вестник да стискаш между обезкосмените кълки.
 
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Извинявай, но не можах да се въздържа ... да не споделя една снимка, на която, ако искате за достоверност мога да ви дам данни на фотографа, за да няма съмнение, че е моя крак, с моя чорап и часовник Fossil :twisted:

Виж файлът 9217

Ще хванеш мускулна треска... евентуално.
 
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Ще хванеш мускулна треска... евентуално.

Това (ще) е евентуално просто резултат от недобро загряване или обездвижване, но в никакъв случай не е фатално за ... естетиката :) и ... Федерацията 8)
 
Последно редактирано:
От: От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Х Айдеееее щом пилешки крила _!_ без снимки за дебеланките...
Ох на дядаааааааааа...
Наслаждавай се... да се погрижиш добре за котиту :) :twisted:

Усещам как някой ще пече кебапчетаааа на едрооо
 
Последно редактирано:
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Тая снимка, извинявай, обаче как да се прецени епилацията - все едно с акварелни бои си я рисувал. Ако наистина си ти, по-добре мини на пилешки гърди, вместо на кебапчета.
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Аз да отбележа по темата.

Мисля, че има "полза". Дори това, че е направено за мнение конкретно е много полезно. Човек си прави примерна равносметка за "ролята" си в една общност и как изглежда отстрани. Защото може да е от полза за много хора, но за общуване и комуникация, да не е на ниво. Това не е за обиждане. Хората са различни.

Супер тема. Харесва ми.
Може да се споразумеете с leonssss ,ти да пускаш във вторник, а той в петък, за да е по-забавно :clap:
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Аз па винаги си плащам напред. Естествено ако имам и малки съмнения в човека изобщо не правя сделки.
Трейдъра се манипулира лесно, при желание :).
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Аз па винаги си плащам напред. Естествено ако имам и малки съмнения в човека изобщо не правя сделки.
Трейдъра се манипулира лесно, при желание :).


За какви суми говориш?
Защото 50 лева не е проблем да дам напред и нанякой съмнителен като Сабир например :)
 
От: Има ли полза от репутацията и трейдъра?

Е, то все някой трябва да се довери първи. Мен досега не са ме лъгали, обаче допреди да се регна тук, все с някакви познати или познати на познати съм работила. С непознати наистина си е по-рисковано. И да попитам все пак, ако имам уговорка с някого, обаче е Х неща на месец, всеки месец - нали няма смисъл от репутации и трейдъри?
 

Горе