Има ли почитатели на книгите?

GeorgiTodorov

Active Member
Здравейте, тази година получих няколко книги за подаръци. Сред тях има книги, които не са ми интересни или пък съм ги прочел, но не смятам за нужно да ги държа вкъщи. Реших да подаря на колега от форума тези три книги. В понеделник имам ходене до еконт и мога да ги изпратя, само трябва да си платите доставката. Пишете ми на лично коя книга сте си харесали, ако и трите ви харесват- не е проблем да отидат при един член на форума.
В тази секция на форума пишат доста спамери, затова ще поставя едно условие- желаещите да имат поне 50 поста и да нямат негативна репутация.

P.S. Най-бързия печели :)



IMG_20141010_082435.jpg
 
От: Има ли почитатели на книгите?

Мога ли да ги получа двете, без тази за Фейсбук? А ако има много желаещи може и само една, за да има за всички :)
 
От: Има ли почитатели на книгите?

Остава тази за Фейсбук, който я иска да пише :)
 
От: Има ли почитатели на книгите?

Ами дай я. :)
 
От: Има ли почитатели на книгите?

GalinStefanov и Alexer получават книгите. Не очаквах да има толкова голям интерес, за в бъдеще пак ще пусна подобна тема, когато имам излишни книги :)
 
От: Има ли почитатели на книгите?

Дайте някой форум за размяна на книги, че изпрочетох всичко в нас.
 
От: Има ли почитатели на книгите?

Дайте някой форум за размяна на книги, че изпрочетох всичко в нас.

Не съм чувал за подобен форум в България, но и на мен ми допада идеята. Можем да направим една тема, в която всеки да обявява книгите, които разменя :)
 
От: Има ли почитатели на книгите?

Не съм чувал за подобен форум в България, но и на мен ми допада идеята. Можем да направим една тема, в която всеки да обявява книгите, които разменя :)
Имам цяла библиотека у нас, ако някой търси нещо да пише
 
От: Има ли почитатели на книгите?

Alexer и GalinStefanov получиха книгите си. Ако има някой, който иска да разменя книги- може да използва тази тема :)
 

Горе