Интересен проблем

cmpax

Active Member
Ставам днес сутринта и си отварям лисицата, сайта ми е сложен за начална страница и виждам, не може да се отвори... хммм почудих се, викам си явно нещо проблем, но отварям тиксото и гледам в сайта има много потребители, цъкам прокси и хоп сайта ми се отваря, започнах да се чудя дали нямам вирус на компа и да ми забранява да отварям някои страници. Отивам на лаптопа да пробвам хоп и там не ми го отваря. Пробва да вляза в контрол панела на хоста, и това не мога да отворя... ще пусна билетче до съпорта пък да видим. Аз през това време пуснах антивирусната да сканира(лицензиран нод) и Malwarebytes Anti-Malware и от двете нищо, показва ми всичко ток. Тествах за всеки случай връзката ми с сървъра на доставчика, няма загуби, звънях и на тях да ми направят един тест, нямаше проблеми.

Оставих проблемите на страна и полегнах малко на леглото, жената ме вика "мило" защо снимките във фейса не се показват, отивам да погледна и какво да видя, като вляза в някой профил да разглеждам снимките те не се показват, но като цъкна на тях да се отворят на голям прозорец няма проблем. Погледнах за всеки случай Инструменти->Настройки-> Съдържание-> Автоматично зареждане на изображенията.. празно. Проверих и ебея, там същия проблем. Имам и лицензиран аваст, пуснах и него, ама и той не намери проблеми.

Някой ако може да помогне бих се радвал много!
 

Горе