Интересно хрумване за безплатна реклама във Фейсбук.

Leverage

Well-Known Member
Привет :))
Имам предложение .......................
Сега ще ти обясна, бих желала да те помоля да изпратиш на всички твои приятели, абоната в фейса покани да ми харесат страницата на магазина Ето я страницата ми (името на страницата). Става много лесно като отвориш страницата на профила ,под голямата снимка в ляво със сини букви пише ( преглед на всички мои приятели ) натискаш там и ще ти се отворят поканите и така натискаш подред на всичките ( покана ) Ще ми направиш ли тази услуга ? Ако изпратите покани на всичките си абонати и на мъже и на жени покани ще ви дадем 20 % отстъпка ако, някога вие или някоя ваша приятелка реши да си вземе нещо от онлайн магазина ....................................
Съгласни ли сте ?

Малко спам до хора, които имат много приятели. Явно работи, защото страницата е с 400 + к харесвания. :)
 
Последно редактирано:
От: Интересно хрумване за безплатна реклама във Фейсбук.

Тук само овчици ще се вържат на това и шанса да те репортне някой от "приятелите ти" е много голям. А, ако няколко те репортнат може и да ти затрият профила, барабар със страниците, което наистина си е оферта. :D
 
От: Интересно хрумване за безплатна реклама във Фейсбук.

Тези 400 000 човека може да не са привлечени чрез този метод... Иначе става, някой 10 годишен да се върже.
 
От: Интересно хрумване за безплатна реклама във Фейсбук.

Тук само овчици ще се вържат на това и шанса да те репортне някой от "приятелите ти" е много голям. А, ако няколко те репортнат може и да ти затрият профила, барабар със страниците, което наистина си е оферта. :D

Не вярвам от профила, от който са ми писали да е и админ на страницата. Интересно ми беше някой ако е пробвал да сподели дали така може да се пренасочи трафик към сайта. Оферта си е 20 % отстъпка, ако продукта на магазина е добър.
 
От: От: Интересно хрумване за безплатна реклама във Фейсбук.

Тези 400 000 човека може да не са привлечени чрез този метод... Иначе става, някой 10 годишен да се върже.

Може разбира се да е използвана и друга реклама за популяризирането на страницата. За другото обаче не мисля, че може да се случи. Получих това съобщение на профил с около 1 к бг женска аудитория на средна възраст 20-25 г. 10 годишни няма там. Продукта на магазина е насочен към жени. Кифленски продукт, ако мога така да се изразя, точно като за Фейсбук аудитория. Явно съобщенията не са на случаен принцип. А дали някой ще тръгне да добавя приятели в страницата за тези 20 % отстъпка няма как да знам.
 
От: Интересно хрумване за безплатна реклама във Фейсбук.

Понякога такива схеми и съобщения носят много фенове и пари на тези, които ги разпращат. Не е изключено и да е ефективно, макар и на мен лично да ми изглежда като за деца...
 
От: Интересно хрумване за безплатна реклама във Фейсбук.

След 5-тия отворен chat window, ще те блокира.

Аз съм пробвал да пускам линкове с покана за страница през съобщенията с кратко описание и не съм имал ограничения.
 

Горе