Интернет от tbc.bg. Мнения???

Blinky

Owner
Здравейте,

попаднах на оферта под формата на картичка в пощата. Доставчика е: tbc.bg. Търсех отзиви за тях в интернет, но не намерих нищо интересно, което да казва "Да, много са добри" или "Не си струва". Ако някои има опит с тях и знае как работят, ще се радвам да метне едно мнение тук. Аз лично ползвам друг провайдър, но ми стана интересно, защото цените има са добри, както и изглеждам професионално. Да не горовим, че се получава безплатен рутер, който бива настроен от тях. Знам, че е "вързан" само за тяхната мрежа, но все пак. Рутера е LINKSYS, а това на което се спрях е 14 лв. на месец. Оптичен итнернет като 82 Mbps за България и 40 Mbps за чужбина.

Както още включва: 6 безплатни месеца, силен и професионален съпорт (това вече не мисля, че е екстра) и настройване на интернета (може и да ви е смешнот това, но имах случки, където ми пъхат кабела и се оправях сам, всичко допълнително се таксуваше).

Ако няма мнения, то се надявам ако не някой от собствениците да се включи тук да даде малко повечко инфо. По принцип е редно да се звънне и пита, но предпочитам мненията на независимите потребители или хората имащи нещо общо с тях.

Мерси предварително. ;)
 
От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Аз също мисля да се закачам за тях барабар с телевизията им.Не намерих много мнения и аз като търсих по форуми.
 
От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Имат нещо като партньорска програма тук: http://www.tbc.bg/promo-cash.php

И
нтересно! Явно разчиата много на качеството (то и всички де), но при тях повече, щом на това се основава програмата за препоръка на услугите им.

Нямат Fb страница или група, но имат Google +. Ето како има там: plus.google.com/111042322972513838704/posts

Пак нищо конкретно.

Дсставчикът работи САМО в София, а тук има потребители не само от цялата страна, че и от други държави!

Това се подразбора от сайта им.
 
От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Мен не толкова нета ме интересува - не мисля че има проблеми там , но искам за качеството на картината на кабеларката :) http://hdtv.tbc.bg/
Че ще взимам 50 инчова плазма и ми трябва качествен сигнал.
 
От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Мен не толкова нета ме интересува - не мисля че има проблеми там , но искам за качеството на картината на кабеларката :) http://hdtv.tbc.bg/
Че ще взимам 50 инчова плазма и ми трябва качествен сигнал.
Мен лично ме интересува фирмата като цяло, защото ако са ОК като услуги, би трябвало да държат всичко да им е качествено и висококонкурентно. За това исках инфо. Като гледам сайта им, определено си разборат от работата, както и им структурирано и разработено - не са никакви новаци в областта.

Но това, че в интернет няма нищо за тях е малко странно, както се вика щом и в Бг-мамата нищо не се казва, значи не са популярни и хората още не са дали мненията си по въпроса. Аз лично искам да видя какво ще се изпише по темата, защото малко или много не винаги добрите оферти са най-изгодни. Аз лично не съм много скептична личност, но обичам да правя проучвания преди да се обвържа с каквито и да е било договори и други подобни. :)

Ако някой нещо дочуе или разбере, нека драсне по едно постче тук. Вече ше помогне на повече от един член на форума. :)
 
От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Е те тия са трафик бре :D изобщо не се хващай, това е топхоста на интернет провайдърите :D

- Няма реално ИП.
- Настройка на рутер от 2 представители от Трафик ~ 40 мин и се отказаха. Не да ми вдигат мрежата вкъщи а да подкарат интернет!
- След още 2 часа дойде някакъв ПРО който се справи за 20 тина минути.
- Като капне малко дъжд и забрави за нет
- Съпорт през нощта, като на топхост ;)

Единственото удобство е че може да ги накараш да дойдат до Вас да си вземат парите за интернет, нещо се плащаше, но е удобно.

Съвет: тия фирми които предлагат по 100 неща за без пари, изобщо не се занимавайте с тях.
Един колега направи грешката да се закачи за близу, 7 дена не можаха да прекарат интернет, още толкова чака за цифровата телевизия, след като му я пускаха се оказа че не е точно цифрова :D
Човека си загуби 2 седмици за да прекрати договора.
 
Последно редактирано:
От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Толкова неверни твърдения на едно място че просто не мога да се сдържа пък в края на крайщата за какво ползвам "гугъл сигнали" :)))

Да определено всичко свързано с Трафик ме интересува. Категорично не очаквам търговски резултати от поста ми!

Е те тия са трафик бре :D изобщо не се хващай, това е топхоста на интернет провайдърите :D

Бре колега, тези топхост не съм запознат с работата им, но щом ги сравнявате с моята компания или грешите нещо или са много добри!

- Няма реално ИП.
От ден първи преди повече от 10 години до днес НИКОГА клиентите не са имали нещо ралично от реален статичен ИП адрес.

- Настройка на рутер от 2 представители от Трафик ~ 40 мин и се отказаха. Не да ми вдигат мрежата вкъщи а да подкарат интернет!
- След още 2 часа дойде някакъв ПРО който се справи за 20 тина минути.
В частни случай е възможно всичко. Не мога да коментирам без да се запозная с казуса. Трабва ми име по договор.



- Като капне малко дъжд и забрави за нет.
Айде бе! Не знаех че са останали мрежи в софия дето спират при дъжд.:shock: Ама щом казваш трябва да е така.

- Съпорт през нощта, като на топхост ;)
-Екипи имам до 22.30ч всеки ден в година даже на нова година и т.н.
След това като се качват по прозорците на хората почват много да ги арестуват:)


Единственото удобство е че може да ги накараш да дойдат до Вас да си вземат парите за интернет, нещо се плащаше, но е удобно.
Никога услугата касиер не се е заплащала. Но за да се придаде малко реализъм на един постехубаво да има все пак нещо позитивно. Нали? Хо Хо8)

Съвет от мен :)
Преди да дискредитираш умишлено или просто да въвеждаш в заблуда защото ти не знаеш за какво става въпрос.
Ч Е Т И мамка му :) Как въобще се чуда е възможно да ми вкарваш компанията при тия дето "предлагат по 100 неща за без пари"
.


Айде че ми почва сериала по Дисковери... Жив и здрав. Дай да ти пуснем интернет абсолютно безплатно та да напишеш после нещо верно тука. Предложението е сериозно.
 
От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Ако ми пуснете на мен , ще напиша реалното ми мнение за услугата :) И моето предложение е реално - 1 месец нет и тв без пари :) ако ми харасете ще си подпишем и договор за година и даже безплатния месец с радост ще си го платя и хвалби по форумите ще пусна :)
 
От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Аз също съм навит да има компетентно мнение, на база опит. В интерес на истината това исках да знам. Хубаво е, че има мнения, така всеки си прави и самият извод за себе си. Едно приятелче тъсеше да се включи и за това повдигнах въпроса и наистина не намерих никъде в нета нещо като коментари и мнения. Сега щом имаме такова включване ще му кажа, че шефчето е дошло да даде принус към темата, което ще го накара да го пробва. То предложението е към потребителя, който има негативи. Мисля, че е доста мъжка постъпка предложението, което за мен е голям плюс. ;)
 
От: От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Толкова неверни твърдения на едно място че просто не мога да се сдържа пък в края на крайщата за какво ползвам "гугъл сигнали" :)))

Да определено всичко свързано с Трафик ме интересува. Категорично не очаквам търговски резултати от поста ми!

Е те тия са трафик бре :D изобщо не се хващай, това е топхоста на интернет провайдърите :D

Бре колега, тези топхост не съм запознат с работата им, но щом ги сравнявате с моята компания или грешите нещо или са много добри!

- Няма реално ИП.
От ден първи преди повече от 10 години до днес НИКОГА клиентите не са имали нещо ралично от реален статичен ИП адрес.

- Настройка на рутер от 2 представители от Трафик ~ 40 мин и се отказаха. Не да ми вдигат мрежата вкъщи а да подкарат интернет!
- След още 2 часа дойде някакъв ПРО който се справи за 20 тина минути.
В частни случай е възможно всичко. Не мога да коментирам без да се запозная с казуса. Трабва ми име по договор.


- Като капне малко дъжд и забрави за нет.
Айде бе! Не знаех че са останали мрежи в софия дето спират при дъжд.:shock: Ама щом казваш трябва да е така.

- Съпорт през нощта, като на топхост ;)
-Екипи имам до 22.30ч всеки ден в година даже на нова година и т.н.
След това като се качват по прозорците на хората почват много да ги арестуват:)


Единственото удобство е че може да ги накараш да дойдат до Вас да си вземат парите за интернет, нещо се плащаше, но е удобно.
Никога услугата касиер не се е заплащала. Но за да се придаде малко реализъм на един постехубаво да има все пак нещо позитивно. Нали? Хо Хо8)

Съвет от мен :)
Преди да дискредитираш умишлено или просто да въвеждаш в заблуда защото ти не знаеш за какво става въпрос.
Ч Е Т И мамка му :) Как въобще се чуда е възможно да ми вкарваш компанията при тия дето "предлагат по 100 неща за без пари"
.


Айде че ми почва сериала по Дисковери... Жив и здрав. Дай да ти пуснем интернет абсолютно безплатно та да напишеш после нещо верно тука. Предложението е сериозно.

Нащо гардже си е най-хубаво нали? Ще си взема поука от съвета който ми даде, благодаря, иди и си гледай сериала и нета може да си го задържите, ползвал съм от Вашия вече и нямам желание да си причинявам това отново.
 
От: Интернет от tbc.bg. Мнения???

Аз пък имам силно позитивно мнение за тях.
Ползваме ги в три офиса (моя плюс на двама членове от семейството ми). Проблеми – веднъж на половин година я има, я няма, но поддръжката се отзовава за по-малко от час, таксата даже ако ги помоля идват да си я вземат на място.

Адресите ни са реални и статични. С рутери няма никакви проблеми, без рутер допълнителна машина май закачват за 10лв. отгоре или нещо такова, мога да питам ако някой се интересува.

Не ги бъркайте с ТопХост (техни са otel.net, arengi.com, bgmreja.com – за други не знам).

За момента TBC не са ми дали повод да кажа лоша дума, пък тук ужким се знае, че си търся много поводи за това :)
Ползваме ги в центъра, на Раковски и Левски. По другите райони не мога да кажа нищо при това положение, но в центъра са екстра.
 

Горе