Искам някой да ми направи сайт + СЕО

Ronson каза:
offtopic - MacTeP, влизам на посочения сайта, отварям първите два сайта и гледам кода. И... хм :roll: , ти или екипът ти не сте ли чували за

таг? Плюс това има безобразно структуриране на навигацията. Има и още, още много забележки...

Не знам дали последните ви проекти са с по-добър код, но в момента ми се струва малко несериозно да говориш за SEO.


А кога ще е сериозно да говоря за SEO?
 
MacTeP каза:
Ronson каза:
offtopic - MacTeP, влизам на посочения сайта, отварям първите два сайта и гледам кода. И... хм :roll: , ти или екипът ти не сте ли чували за

таг? Плюс това има безобразно структуриране на навигацията. Има и още, още много забележки...

Не знам дали последните ви проекти са с по-добър код, но в момента ми се струва малко несериозно да говориш за SEO.


А кога ще е сериозно да говоря за SEO?
Може по всяко време - при желание. Пък и какво значение има дали си с две
-та или едно <р>? Това си мисля че не сопада към опимизирането, а към писането на кода на сайта. Но виж ; <a href=".."> и т.н. може да имат.

Правете SEO, не война. :) :wink:
 
абе по принцип

тага го препоръчват да се слага вътре съдъдържание, но аз лично не му обръщам внимание Гугъл си е достатъчно хитър :)
 
От: Искам някой да ми направи сайт + СЕО

наскоро бях направил 1 сайтчо мо за моторчета и АТВ евала на хора като вас нямах никакв проблеми ако искаш просто сайтче и не за много пари пиши на скайп - starter_stz надявам се че никой от форума няя се занимава да ме намира и да се базика което често ми се е случвало няяя е бз ест.
 
От: Искам някой да ми направи сайт + СЕО

За съжаление с 5 страници никакво СЕО няма да те изстреля на върха. Освен, например, да си на първа страница на абв-то (но това пък не е СЕО). Контент си требе и добър линк билдинг.

Pravenenapari.com беше мой , но го продадох на @netsurfer и искам да ти кажа ,че със 4 статии бях на 1-во място за "правене на пари" и на 3/4-то място в Г. за "пари" ;) + ПР 3 за 0-ла време ....така че може ! ;)
 
От: Искам някой да ми направи сайт + СЕО

е мерси малко е на 11 месеца офертата но мерси за интереса все пак...
 
От: Искам някой да ми направи сайт + СЕО

Здравейте, искам да Ви информирам, че се занимавам с изработването и хостването на сайтове. Прочетох вашата обява, и ако сте заинтересован пишете ми за да обсъдим желанията Ви, и това което мога да направя за вас. Работя евтино и бързо, тъй че няма да имате проблем от моя страна, само ме интересува какво точно искате за сайта Ви и ще бъде изпълнено.
 

Горе