Искам прошка

blaster

Well-Known Member
Сакам прошка от всеки, па найвече от нанди,,, ааа и от куула и блинки тоже
[video=youtube;Hu7KfPp0Y8A]https://www.youtube.com/watch?v=Hu7KfPp0Y8A[/video]
Дака простим докат сме живили, дет са вика:beer:
 
От: Искам прошка

Сакам прошка от всеки, па найвече от нанди,,, ааа и от куула и блинки тоже
Дака простим докат сме живили, дет са вика:beer:

Защо от мен искаш прошка, бре? Няма за какво, знаеш. ;) Пред мен си чист, като утринна роса, но ти прощавам всички евентуални бъдещи прегрешения. :)

Използвам темата и аз да поискам извинение от всички потребители на форума, които съм нагрубила, като предварително им прощавам тъпите нападки, с които са ме предизвикали да се държа гадно.

Ето една хубава българска традиция, най-после - да си искаме прошка. Много е дзен - харесва ми... И е безплатна. ;)
 
От: Искам прошка

Защо от мен искаш прошка, бре? Няма за какво, знаеш. ;) Пред мен си чист, като утринна роса, но ти прощавам всички евентуални бъдещи прегрешения. :)

Използвам темата и аз да поискам извинение от всички потребители на форума, които съм нагрубила, като предварително им прощавам тъпите нападки, с които са ме предизвикали да се държа гадно.

Ето една хубава българска традиция, най-после - да си искаме прошка. Много е дзен - харесва ми... И е безплатна. ;)

Аа сигурно можи да прегреша, катса знам колко съм грешен, ама и аз ти прощавам, чеси ного готена и ме оправяш наструението,,, и шита пучерпа на къра, ко доидиш :wink:
 
От: Искам прошка

Прощавам ти Бластере, за троленето :lol: Прости ми и ти :D
 
От: Искам прошка

Аа сигурно можи да прегреша, катса знам колко съм грешен, ама и аз ти прощавам, чеси ного готена и ме оправяш наструението,,, и шита пучерпа на къра, ко доидиш :wink:

Днеска се яде баница, а и халва - запретвай ръкави да точиш тънки кори. ;)
 
От: Искам прошка

Доовре, и халва ши замеся, ама дога дата чакам, чи приназе си легами рано

При назе си легаме, кога има повод - не бързай. ;)
 
От: Re: Искам прошка

И аз искам прошка на всеки тук. И приемам всяка. :)

Прощаваме ти. ;)

Абе, къде е ъпчо??? Почвам да се притеснявам за туй, толкоз мило и добро дете???:-o
 
От: Искам прошка

always-forgive-but-never-forget.png
 
От: Искам прошка

Бах мааму, нема се покаете ли бре
Толко ного грешници има, пасе праят на света вода ненапита
... прощавам ви
 

Горе