Искате ли МасТеР за модератор на СЕО Секцията?

Искате ли МасТеР за модератор на СЕО секцията?


  • Общо гласове
    251
SSH_ON каза:
Въпреки, че съм нов гласувах с "да".
Чел съм негови мнения тук и по други форуми и съм останал с добро впечатление от него.
абе майстор голям е нема спор , малко е дървен философ но все пак е много силен в това с което се занимава 8)
 
vetzkov каза:
SSH_ON каза:
Въпреки, че съм нов гласувах с "да".
Чел съм негови мнения тук и по други форуми и съм останал с добро впечатление от него.
абе майстор голям е нема спор , малко е дървен философ но все пак е много силен в това с което се занимава 8)

Е всеки си има недостатъци :) Аз верно малко повече философствам и се отклонявам от темите...
Благодаря на всички за доброто мнение за мен. Радвам се че съм оставил такова впечатление. Старая се когато мога да помагам
 
Бих гласувал ако знам че в секцията вече ще се пише за SEO
 
Трябва някой с твърда ръка във форума да бие трие и пребива немърливите постове :) СТИГА демокрация !!! Аз съм за Мастер обещай, че ще ни вдигнеш заплатите във форума :)
 
AxCx каза:
Бих гласувал ако знам че в секцията вече ще се пише за SEO

Надали... но ще опитам малко да поразчистя off topic темите, стига да имам време де :)
 
Аз трябва да си изкажа мнението форума все пак е коропоративен проект :)

Та мен вчера ме нямаше последните два дни съм наравил онпеидж на над 100 статични страници което си направо за изперкване :D Ама като стане смятам да бруталея :) Вие тук сте се залафили :)


Та на въпроса ми мастър ти защо искаш да си модератор бате ?

Ние тук имаме по либералната политика а аз влизам и позачиствам от време на време според собствените ми разбирания за допустимост и неискам форума да статава по строг от сега освен ако не е крайно наложително :)
 
И аз щях да напиша нещо подобно, но от устата на coolice(цоолице) звучи по-добре. Якото на този форум е че всеки може да каже и напише всичко каквото желае в която тема пожелае и след това всеки от нас да си изгради мнение за него и да помисли дали да се вслуша в съвета (коментара) му или просто да го игнорира. Аз лично като чета някоя тема чета коментарите на определени хора и после ако обсъждат нещо казано от някой друг се връщам да ги прочитам. Както всички знаем тук има голем спамер(по-голям от мен) и ние знаем за него защото виждаме какви теми пише. Ако тези теми бяха изтривани нямаше да знаем всъщност кой е той и можеше да се заблуфим, че верно е някой интернет милионер. Не виждам за сега един модератор в определена секция с какво би помогнал и защо някой трябва тепърва да почва да трие стари постове и теми. Специално при СЕОто и най-големите простотии действат добре, а най-аматьорските въпроси могат да предизвикат големи и много полезни дискусии за това според мен всичко трябва да си седи. И последно да напиша, че кой , как и дали някой трябва да стане модератор трябва да го решат единствено и само собствениците на форума. Да решаваме ние е все едно 20 човека да ти дойдат във фирмата и да кажат: "Искаме да назнчиш Пешо щото той е много полезен". Хубаво Пешо верно е полезен и добър човек ама собственика си решава. Сега ми дойде една фраза на ум "Ке играе ли наш Кръстьо саря или да?"... Този пост го пиша вече 30-40 минути, така че няма да казвам тази фраза от къде е :)
 
coolice каза:
Та на въпроса ми мастър ти защо искаш да си модератор бате ?

Ние тук имаме по либералната политика а аз влизам и позачиствам от време на време според собствените ми разбирания за допустимост и неискам форума да статава по строг от сега освен ако не е крайно наложително :)

А искам аз... шегувах се, ама те хората взеха, че го одобриха. Бях останал с впечатление, че съм доста мразен и ненавиждан, а то какво излезе, направо ме шокирахте, чесно. Иначе ако случайно някой реши да ме сложи модератор, ще гледам да отделя известно време. Иначе идеята ми беше че просто темата SEO е пълна с off topic, който с кеф бих преместил в Webmaster's Off Topic :)
 
бате вярно е, че има много теми за много глупави неща, но за някои това е нещо сложно и не са запознати с него, нищо че за теб и/или останалите е лесно :) Повечето теми са си за там според мен - незнам
 
CrAzY-MaST каза:
бате вярно е, че има много теми за много глупави неща, но за някои това е нещо сложно и не са запознати с него, нищо че за теб и/или останалите е лесно :) Повечето теми са си за там според мен - незнам

Раздела се казва SEO :) Всичко което не е за там е добре да бъде преместено. Въобще не коментирам супер идотските въпроси, защото всички сме ги задавали когато сме се учели.
 

Горе