Искате ли iTrader мод

iTrader Мод

  • Да

    Votes: 21 70.0%
  • Не

    Votes: 5 16.7%
  • Незнам

    Votes: 4 13.3%

  • Общо гласове
    30
  • Poll closed .
На мен не ми прави голямо впечатление това, но ако някой го намира за яко - добре. Да дижитала го имат, и им пускат специални оферти на тези с над опредлен брой постове и това. Иначе смисъла му е да видиш кой е точен и може да се прави бизнес с него. :) Доказано от други преди теб.
 
Такива модове рано или късно водят до разцепление и скандали в другите форуми. Подкрепям само ако е с + без -.
 
Според мен ще има доста злоупотреби и търговия с гласове :)
Ама като цяло ми е все едно, ако има... добре, ако няма... добре ;)
Ае най-ми е добрееееее ...
 
Според мен ще има доста злоупотреби и търговия с гласове :)
Ама като цяло ми е все едно, ако има... добре, ако няма... добре ;)
Ае най-ми е добрееееее ...
Бате, има ли търговия, ще има и бизнес, ще има и пазар и хора в него.:) Май статистиката го показа, макар че ще изчакаме още няколко дена - но май повечето искат.:)
 
Това за блоговете пробвах да го добавя вчера и счупи форума ще го пробвам да го оправя малко по нанатък че сме позтрупани от работа напсоледък...
 
Бате, има ли търговия, ще има и бизнес, ще има и пазар и хора в него.:) Май статистиката го показа, макар че ще изчакаме още няколко дена - но май повечето искат.:)


Нормално, а така и трябва де ;)
 
да няма да е лошо да знаете от кой да купите нещо ;)
 
мерси направихго да се вижда само в тази секция и във профила на потребителя трабват малко настроики но ще стане

които е менкал линкчета или е ползвал друга услуга може да размени малко итреидър :) важното е бизнеса да въври
 

Горе