Кажете Хостинг с Евтини IP-та

mantaman

Well-Known Member
Интересува ме читав хостинг от УК, УСА или някоя друга бяла държава с евтини допълнителни IP-та и хубав Реселърски план
Става въпрос за около 100 ИП-та.
 
От: Кажете Хостинг с Евтини IP-та

Ебати колко са ги затегнали нещата за ИП-тата
Ебати и разпитите - вижте от Хост Гатор какво ми викат
Every IP address requires justification, the only justification at this time is an SSL certificate.
To get an Dedicated IP, you need to get an SSL certificate,
 
Предвид, че се води, че ни остават само още около година и половина-две до изчерпването на ipv4 адресите е напълно нормално.
RIPE изискват основателна причина за да се ползвате тези адреси, които пък се отразява със същото изискване от страна на хостинг компаниите към клиентите. Доста компании продават допълнителни адреси за по долар-два месечно, но пък по-голямата част от тях не дават повече от 16 адреса.
 
От: Кажете Хостинг с Евтини IP-та

след като свършат ИП-тата какво ще се случи възможно ли е рестриктивно да ти вземат част от ползваните при положение че си ги плащаш редовно
 
Не съм напълно сигурен. Не съм се интересувал чак толкова много върху тази тема. Те така или иначе вече се водят като свършили и доизкарваме на все още неизползваните мрежи.
Има и хора разполагащи с класове мрежи, които никога не са ползвали. Възможно е да се наложат по-сериозни рестрикции.
А иначе решението е ipv6.
 
От: Кажете Хостинг с Евтини IP-та

Определено на там е пътя но дали ще стане толкова лесно преминаването тепърва ще разберем.

А какво мислите по въпроса до колко влияе линкването между сайтове разположени на еднакви класове IP-та B C D - мислите ли че Г прави проверка за С клас
 

Горе