Казваме "чао" на IE 8, 9 и 10

От: Казваме "чао" на IE 8, 9 и 10

8, 9 и 10 са добре горе-долу дано спрат и по-старите.
 
От: Казваме "чао" на IE 8, 9 и 10

Edge е така боза мъчат се да го налагат на вин 10 но има много проблеми. И май си е един фаерфокс в нова опаковка. бъгава разбира се ..
 
От: Казваме "чао" на IE 8, 9 и 10

Не знам какви проблеми има, за момента изглежда най-бързия браузър, при това без лакомията за памет като на хром.
Драма ми е, че сертификатите за банкиране и подобни не работят на него. Някои елементарни функции също ги няма, затова пък има чудесен шеринг, едит на страници, синхронизация, интеграция с Кортана. На мен ми стига.

Иначе за ИЕ е нормално - стар е, и натрупа доста кофти потребителско мнение. Вероятно ще остане в поддръжка само 10тката за някои институции.

ПП edge запази ядрото на ИЕ, не знам за какви лисици иде реч горе...
 
Едно време всички сертификати, ел. подписи и други такива софтуери с криптировки вървяха преди всичко на IE, като той бе стандарт. Нещо като софтуерите преди известно време които масово се пишат за Windows, ама нещо нещата минават в друга посока. Колкото до това колко е ок браузъра, аз съм доста разочарован от него. И говоря от гледна точка на това като отвориш някой сайт и видиш if-овете и ти става ясно две неща, някой не е спарил стандарти и че някои стандарти въпреки всичко не са добре приети от определен капризен браузър. Аз честно казано от 10 приятеля, макс 2ма да го използват, ама и като цяло те не са много по седенето много пред монитора. :)
 
От: Казваме "чао" на IE 8, 9 и 10

Брата го ползва едге и освен, че не можеш да провеждаш разговори във фейсбук крашва и не е грамюзър френдлу.
 
От: Казваме "чао" на IE 8, 9 и 10

IE има лоша слава и затова измислиха Microsoft Edge, защото когато славата на едно нещо е лоша, колкото и да го подобряват от към код трудно ще се промени мнението на хората за него.
Microsoft Edge е наистина добър браузер.
 
От: Re: Казваме "чао" на IE 8, 9 и 10

Едно време всички сертификати, ел. подписи и други такива софтуери с криптировки вървяха преди всичко на IE, като той бе стандарт. Нещо като софтуерите преди известно време които масово се пишат за Windows, ама нещо нещата минават в друга посока. Колкото до това колко е ок браузъра, аз съм доста разочарован от него. И говоря от гледна точка на това като отвориш някой сайт и видиш if-овете и ти става ясно две неща, някой не е спарил стандарти и че някои стандарти въпреки всичко не са добре приети от определен капризен браузър. Аз честно казано от 10 приятеля, макс 2ма да го използват, ама и като цяло те не са много по седенето много пред монитора. :)

Е, нормалният юзър на браузър чете некви неща из сайтовете, цъка из фейса, шерва и тн. Еджа го върши чудесно. Ако решиш да вкарваш продукт в Опън Карт с него, ще си прережеш вените. Ама като процент колко сме хората, дето вкарваме продукти... Тия неща всъщност ги имаше и в ИЕ и мислех, че са ги решили, ма не. Нищо...
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе