Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Лесна сметка - право пропорционално на количеството погълнат алкохол и заобикалящите те в момента девойки. Иначе казано - много алкохол + грозни жени около теб = секс с бивша. Случвало ми се е. Хубавото на това е, че след като вече е бивша, ангажименти няма, просто удоволствие.
 
От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Хубавото на това е, че след като вече е бивша, ангажименти няма, просто удоволствие.
Като има вероятност да пламне отново огъня :)
 
От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Повечето бивши като ме видят щастливо обвързан и искат да си легна с тях , ама НЕ ! Обичам приятелката си и не бих си легнал с бивша,освен ако не ме хване в мъртва фаза както е писал колегата над мен.
 
От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Когато си щастлив и си живееш добре - голяма! :) Те, гадовете имат непогрешим усет кога му е густо на Човек и започва едно непреодолимо голямо влечение да прецакат всичко.

Кат си на дъното(емоционално, физически, финансово и т.н.) ше те настъпат кат черав... и повечето дори ще се завъртят на пета.

Дарвин... ;)
 
Каква е вероятността да спиш със старо гадже, па макар да си семеен или с ново гадже:)

Голяма. Ако питаш мен, повече от 70% е. Поне в моя случай. За това като завържеш нова връзка се опитваш да избягваш контакти със старо гадже, защото нещата се знаят на къде отиват. Особено ако има алкохол и стари спомени. ;) Направо си се подхлъзнал.

Като си с гадже и изглеждаш щастлив/а, са ти дори и по-навити бившите. До ден днешен не съм си го разгадал защо, но е факт. За това, още един съвет - не изглеждай щастлив пред бивши, защото си с единия крак изневерил. ;)
 
От: От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Когато си щастлив и си живееш добре - голяма! :) Те, гадовете имат непогрешим усет кога му е густо на Човек и започва едно непреодолимо голямо влечение да прецакат всичко.

Кат си на дъното(емоционално, физически, финансово и т.н.) ше те настъпат кат черав... и повечето дори ще се завъртят на пета.

Дарвин... ;)

101% вярно
 
От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Дай снимка
 
От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

И така става де ама!!!! :lol:

Дай снимка

По темата , даласе ако те нема тебе няма да има весела част в форума!
 
От: От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

И така става де ама!!!! :lol:



По темата , даласе ако те нема тебе няма да има весела част в форума!



как е траде марк а:)
 
От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Леонсио ако не пусне подобна тема, няма кой да е :D иначе вероятността да чукнеш някоя бивша е много голяма. Не знам защо, ама повечето жени като видят мъж с друга жена и се опитват да го откраднат :) няква мания ли е това нз, някоя мацка да се изкаже в темата :lol:
 
От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Вероятността е доста голяма, аз така и дете имам вече и съм семеен дето се вика от една такава работа :)
 
От: Каква е вероятността да спиш със старо гадже

Какви мацки какви изказвания човече, какво стана със снимката?.@.*#

Давай че съм на зор, не се свини...
 

Горе