Каква мрежа да ползвам за филми онлайн

gshopov

Well-Known Member
ЗДр на всички
дайте идея :Д адсенес ме отрязаха преди да почна :Д , етаргет ми дават някви 3ст на клик , гаргата :) показва само някакъв банер с гарги на него :) а на мойте банери за днес(тоест вчера) :) има 138 клика верно е :) че на банера е полу облечена жена :) ама пак са си кликове :)

та нещо за бг което да дава повече от 8-9 ст на клик има ли ?
 
От: Каква мрежа да ползвам за филми онлайн

Прецакването от Google е голямо. Най-добре би било да измислиш начин да се върнеш в Google Adsense някак (оправдания, обяснения, тарикатлъци със смяна на домейн и пренасочване на стария и т.н.). Не знам сред масовите посредници да има в България сериозен такъв. От тях ще получиш само някакви огромни изисквания, насреща стотинки и условия, при които ако им хрумне може и да не ти платят. Дразни ме яко Google, но той поне плаща.
 
От: Каква мрежа да ползвам за филми онлайн

ми гоогле нищо не ми е давал казвал :) просто не се показват реклмите :(

няма едно писмо че ми е проблем сайта :) индексира си се отделно супер ама май проблема е че има и страници за музика и за торенти и за абе за всякви глупсти има :) макар че на него гоогле адс не е имало
просто преди 2 дни реших да сложа само при филмите и не тръгнаха изобщо слагам си банера на друг сайт тръгва слагам го в този и не иска .............

сега гледам тука тестват нявки https://services.entireweb.com/speedyads/ тъкмо им сложих банерите ;( още няма реклами ама са минали 5 мин
преди 1 час сложих httpool няма очетени импресии няма отчеени кликове кви са тия изобщо не ми е ясно.

Незнам дали може да стане номера да го сложа в друг сайт в друг файл и да го инклудна в този и да забраня на бота да индесира тази страница ама силно се съмнявам да стане номера и най много да изям бан на ацц-то

ако споделиш на кой майл да им пиша на гоогле ще съм благодарен

едит1: рекламите на тези entireweb.com тръгнаха :Д дано имат хубави кликове ще се набутам ако кликовете са добре да ги държа до края на месеца тогава им е уж плащането
 
От: Каква мрежа да ползвам за филми онлайн

Най-вероятно трябва просто да почакаш, тъй като понякога има период за ориентация на Google какво да ти пуска. Съмнявам се да има ban по домейн. Това се случва само при специален донос, а няма как да има такъв щом за първи път пускаш този домейн.
Това дали има незаконно съдържание е относително и трудно доказуемо. Обикновенно Google не си прави труда да се занимава с това. Ако някой се оплаче И ДОКАЖЕ нарушение на неговите права, то тогава може и да те отрежат, но човек е невинен до доказване на противното. Най-многото да отнесеш предупреждение.

П.П.:
Сетих се за нещо по-очевидно. Прегледай си кода (изходния html) и виж дали изобщо рекламния код го има там. Може да си объркал при добавянето на кода в системата на сайта ти.
 
От: Каква мрежа да ползвам за филми онлайн

има го даже :Д пробвах отделен празен файл само с хтмл код и вътре кода на банера

слагам го и нищо не се показва :( слагам го на друг домейн право тръгват ми сега ще се спи :) утре може да го сложа ей така да изкара цял ден в сайта нищо че няма да има реклама да видим може пък да се покаже
 
От: Каква мрежа да ползвам за филми онлайн

Те се показват до няколко часа обикновено, понякога и до повече от няколко.
Сайтът ти зад логин ли е? Щото има и такава настройка.
 

Горе