Какви резултати очаквате от изборите днес в Гърция

mantaman

Well-Known Member
Вчера докато си гледах мача на Гърците и почнах да си мислим щуротии дето само на Никсъна могат да му минат през главата.

Та си мислех кой има далавера да се клати ЕС - Руснаците - Кой ще им свърши най добра работа ако спечели изборите - Коалицията на радикалната левица СИРИЗА
Е как да гласуват гърчолята за левицата като предният ден руснаците са им набили кофите.

Нощес гърците не са спали цяла нощ са пили и са празнували и днес отново са убедени че са безсмъртни и че ЕС нищо не им е дал та те да му връщат кинти и други подобни глупости.

Аз лично очаквам победа на СИРИЗА - въпреки че това не е добър сценарии за БГ ама то като се замислиш кога ли е станало нещо дето да сме на далавера
 
От: Какви резултати очаквате от изборите днес в Гърция

Много Бързаш бре Серсемин

Чакам да съобщат прогнозните резултати на изборите в Етиопия за да си вдигна някоя от темите

PS

Мислел той, ако можеше да мислиш нямаше да изсереш нова тема...
 
От: Какви резултати очаквате от изборите днес в Гърция

Всеки път като ти видя устата отворена то ми идва от вътре - как да не ти я напълни човек с кеф.

Вместо да се пенявиш кажи някаква прогноза не чакай другите да ти кажат резултатите и после да викаш и аз така мислех нали ви казах.
 
От: Какви резултати очаквате от изборите днес в Гърция

С какво ще я напълтиш, то само с мерак не става.....знам че завиждаш на пакистанците.

В някой друг живот може и да ги стигнеш ако не по размери поне по цвят:lol:

Нова Демокрация води с малко пред СИРИЗА, ако спечелят ще направят кабинет с ПАСОК което никак не е добре.

Ти си виновен за всичко : "Бързата Кучка Слепи ги Ражда"
 
От: Какви резултати очаквате от изборите днес в Гърция

Незнам аз пакистански пишки за разлика от теб не съм лапал та да им знам размерите и цветовете - но на тебе трябва да ти се вярва ти си човек с опит в тия работи

Води с малко е като малко бременна жена - Като излязат резултатите ще си говорим пак - Може и да познаеш но не виждам какво му е лошото на този сценарии дето си предрекъл - като изключиме това че ще пропуснем да гледаме малко секс с гърчолята.
Фалирането на Гърция и изпадането и от ЕЗ не е добър вариант за БГ.
 
От: Какви резултати очаквате от изборите днес в Гърция

Да де, не си лапал само си Гълтал...но то не се брой така че няма да се плашиш Девствен си

От кога емигрантите ги е грижа какво е добре и какво зле за Етиопския и Задунайския Балкански Кенеф.

Остави това на нас Белите хора....нека да погребем поне един от двата Бардака, а защо не и двата- първо Юдо-Мангалския после Славяно-Комунистическия
 
От: Какви резултати очаквате от изборите днес в Гърция

Абе сигурен бях че ги разбираш тези неща - дето се вика не питай старило а питай патило.

То излизането на Гърция от ЕЗ може и да е за тяхно добро - след няколко години пак ще наваксат - За БГ ще е по зле ако изпаднат гърчолята.
 
От: Какви резултати очаквате от изборите днес в Гърция

Нова демокрация спечели парламентарните избори в Гърция

Гръцката консервативна партия Нова демокрация води на парламентарните избори в Гърция след преброяване на 88% от бюлетините. С 29,93% от гласовете партията ще получи 130 места в парламента. Сириза е на второ място с 26,70%, или 71 мандата. Като трета политическа сила се очертава социалистическата ПАСОК с 12,43% и 33 депутати в парламента. Независими гърци получават 7,47% (20 депутати), Златна зора 6,91% (18 депутати), Демократичната левица 6,14% (16 места), а Комунистическата партия 4,49%, или 12 парламентарни мандата.


========

Ще доят още пари мамичката им Хазарска, а Бантустанците ще плащат сметката

Гърците дето им викате произлизат от древното племе Данайци,което ще рече евреи! За това да не ви е чудно що са черни и ги мързи да работят

Ярко свидетелство за произхода им е приликата в характера и поведението на гърци и евреи. Тя е очевидна за всички. Затова е и поговорката:

"Кога плаче евреина? Когато се ражда грък."

Толкова общо в характера, както между евреи и гърци, едва ли може да бъде случайно. То може да идва само от общ произход.
 
От: Какви резултати очаквате от изборите днес в Гърция

Прогнозата ми не се оправда - Хубавото е че това май е по добрият вариант за БГ

Колкото до съвременните гърци те са много по близо до албанците от колкото до евреите - тези дето сега са по гръцките земи май нямат много общо с Данайските племена от Етиопия.
Погледнете само капитана на гърците как му стърчат ушетата и ще се сетите от къде му е гена.
 

Горе