Какво е това ?!? (при търсене в google ми изкарва станно съобщение отстрани )

dertre

Well-Known Member
11.JPG
Какво е това ?!? (при търсене в google ми изкарва странно съобщение отстрани на резултата )
Странното е че съм с ТОР портабъл browser в момента на търсенето и няма как просто да знае ,че съм посетил този сайт ..
 
От: Какво е това ?!? (при търсене в google ми изкарва станно съобщение отстрани )

Явно знае 8)
 
От: Какво е това ?!? (при търсене в google ми изкарва станно съобщение отстрани )

Чистиш ли си бисквитките?

А чистиш ли супербисквитките (DOM Storage)?

Може би си пропуснал флаш бисквитките?

Вече бисквитките са три вида, като само първите могат да се чистят, останалите два вида остават (ако не инсталираш плъгин като BetterPrivacy за Firefox).
 
От: Какво е това ?!? (при търсене в google ми изкарва станно съобщение отстрани )

Това е с портабъл версия на ТОР browserа . Не би трябвало да запаметява каквито и да е кукита и ми сменя ИП-то .
 
От: Какво е това ?!? (при търсене в google ми изкарва станно съобщение отстрани )

Най вероятно тоя тор браузър ползва бисквитките на лисицата или на експлорера
 
От: Какво е това ?!? (при търсене в google ми изкарва станно съобщение отстрани )

Това е с портабъл версия на ТОР browserа . Не би трябвало да запаметява каквито и да е кукита и ми сменя ИП-то .


ко ко ? що сменя ип ?
 
От: Какво е това ?!? (при търсене в google ми изкарва станно съобщение отстрани )

ip не се сменя. Най много да сменя проксита, които са трансперантни. Ама и да не са трансперантни, не пречи някой друг да е посещавал гуглето през същите проксита
 
От: Какво е това ?!? (при търсене в google ми изкарва станно съобщение отстрани )

IP се сменя било то с VPN или Socks тунел. Доколкото знам ТОР ти сменя напълно IP-то и няма начин да се стигне до твоето IP (заявката ти минава през всички клиенти които ползват ТОР в момента). Стана ми интересно това показвания от мойто пс ли е (демек ТОР-а не си върши работа) или някой си крие IP-то когато разглежда въпросния сайт и на мене ми показва неговите влизания.
 

Горе