Какво име да избера за сайт

От: Какво име да избера за сайт

даамм
да си продължа..
много ме радва
инструменти, продукти, цени, линкове, всичко.. направо като по учебник! Няма насмогване и разглеждане :)
Евала за изпълнението
 
От: Какво име да избера за сайт

много добро :)
Радва ме :)

Май Тех е добро име :П

не това име е заето вече ...

показвам за какъв сайт искам да ми предложите име с домейн .bg :)


даамм
да си продължа..
много ме радва
инструменти, продукти, цени, линкове, всичко.. направо като по учебник! Няма насмогване и разглеждане :)
Евала за изпълнението


сайта не е мой !

един приятел ще прави подобен на него и не можем да измислим име .... :)
 
От: Какво име да избера за сайт

Е щом измислянето на име ви е по-трудно от правенето, то що не опитате с yourtech.bg? :)
 
От: Какво име да избера за сайт

Itech.bg
и на мен ми харесва
но си мисля че трудно ще постигнем първа позиция в гугъл с конкурент като mytech.bg
 
От: Какво име да избера за сайт

А името какво общо има с някаква първа позиция ?
 
От: Какво име да избера за сайт

А името какво общо има с някаква първа позиция ?

еми сайта дали ще е преди mytech.bg ?

в смисъл като се напише в гугъл - Itech ще излиза(поне в началото) Mytech :evil:
 
От: От: Какво име да избера за сайт

Гугъл не ги ли подрежда по азбучен ред :-o

какво ? :shock:

аз сега патя с подобно история

избрах име на сайта ми подобно на един друг голям сайт
и сега посмъртно няма да изляза на първа позиция преди него ..... :mad:
 
От: Какво име да избера за сайт

И аз така предполагам, че няма да можеш да го изпревариш. Просто имаш грешно виждане за факторите, които влияят на серп-а, а не че името е подобно. Дори големият сайт-конкурент да се казва Цветанка, а ти Драганка. Той ще е преди теб, именно защото е голям и е знаел как да постигне позициите, на които е в момента. Докато ти си се чудил как да измислиш подобно на него име.
 
От: Какво име да избера за сайт

И аз така предполагам, че няма да можеш да го изпревариш. Просто имаш грешно виждане за факторите, които влияят на серп-а, а не че името е подобно. Дори големият сайт-конкурент да се казва Цветанка, а ти Драганка. Той ще е преди теб, именно защото е голям и е знаел как да постигне позициите, на които е в момента. Докато ти си се чудил как да измислиш подобно на него име.

ми аз точно за това не искам име подобно на такова на друг голям сайт :lol:
 
От: Какво име да избера за сайт

Ще трябва да повторя явно. Не е проблемът в името - дали прилича или не прилича. Името е за потребителите (обичат да е лесно запомнящо се и оригинално), но за серпа е от значение с това дали има връзка с тематиката и дали евентуално съдържа ключови думи в url, а не защото прилича или не прилича на друго име. Освен в случаите, когато става въпрос за имитация на регистрирана марка, но това спада към проблемите на юрисдикцията, а не на гугъл-алгоритъма.
 

Горе