Какво мислите за конкурса Сайт на годината 2019?

alexinfoag

Active Member
Някой ще кандидатства ли?

 
Нов бардак със стари курви. Бил съм участник, докато беше бг сайт - общо взето една групичка хора сами се номинират и сами си раздават наградите после. Оправданието - "бранша е твърде малък в България и няма как да не се знаем всички".

Т.нар. оценки от експерти, които получаваш, и които широко се рекламират като голям бонус за участниците са потресаващо зле и рядко са по-дълги от 1-2 думи. Бях следил и лога на реферал връзките, много малко дори бяха отворили сайта да го видят, а тези които го бяха отворили престояваха няколко секунди. Няма и как да е иначе, като трябва да оцениш 100-200 сайта. И после същите хора да те оценяват по дизайн, съдържание, юзабилити и т.н. Смех.
 
Последно редактирано:
ба че и платено било брей
 
Не трябва ли да се ограничи до нови сайтове, или ако е някой стар сайт да участва само ако тази година му е правена някаква сериозна промяна в дизайна и функционалността
 
  • Like
Реакции: Sky
Не трябва ли да се ограничи до нови сайтове, или ако е някой стар сайт да участва само ако тази година му е правена някаква сериозна промяна в дизайна и функционалността

Не знам, може и да е ограничено. Има някаква логика.
 
Не бих се записал. Причината е, че нямам сайт генериращ 50к+ посещения на ден.
Ако сайта ти прави 100 посещения на ден възможно ли е реално да е сайт на годината?
Според мен награди трябва да се дават на такива сайтове. Сайт на годината трябва да е сайта посещаван най-много през годината. Така трябва да е класирането според мен.
 
Не бих се записал. Причината е, че нямам сайт генериращ 50к+ посещения на ден.
Ако сайта ти прави 100 посещения на ден възможно ли е реално да е сайт на годината?
Според мен награди трябва да се дават на такива сайтове. Сайт на годината трябва да е сайта посещаван най-много през годината. Така трябва да е класирането според мен.
демек блиц.г да печели всяка година?
 
демек блиц.г да печели всяка година?
Да има топ 5 например. Или да са разделени по категории. Нямам идея просто дадах мое мнение защо не бих се записал. Сайт на годината да стане сайт с 100 посещения по какъв критерии? По дизайн? Тогава класацията да се казва "дизайн на годината".
 
Не бих се записал. Причината е, че нямам сайт генериращ 50к+ посещения на ден.
Ако сайта ти прави 100 посещения на ден възможно ли е реално да е сайт на годината?
Според мен награди трябва да се дават на такива сайтове. Сайт на годината трябва да е сайта посещаван най-много през годината. Така трябва да е класирането според мен.
Демек замундата? :) :) :) @Sky , според мен си се объркал. :)
 
Последно редактирано:
Здравейте, само ще кажа следното, миналата година или по-точно както всяка, бяха се събрали само познати и приятели и точно и такива спечелиха, другото което е, мой бизнес партньор са му предложили оферта да се избере сайта, ако си плати......

Поздрави,
Станимир
 
Хайде честито на тези който са дали някой лев да си вземат наградка за в офиса :)

Сайт на годината 2019
Е кво бате. Нека има такива конкурси. :) От началната снимка разпознавам много лица и все готини. Идеята е нещо да има, да се прави, да се развива. Никой не го поглежда от тази гледна точка. ;) Аз съм за, не съм участвал никога, нямам с какво точно и не виждам реален бенефит за себе си, но определено съм за съществуването на такъв тип конкурси.
 

Горе