Какво мислите за убийството на Мирослава?

stoineff

Well-Known Member
Аз като перничанин до съм ужасен от това до къде стигана всичко. Толкова хладнокръвно убийство на младо момиче май досега не е имало. Най лошото е, че тук всеки познава някои неин приятел, или близък... Или приятел и близък на двамата убийци..
Вижте новината
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

жалко за момичето ... :|

Според мен е странно това, че са я убили веднага след похищението ?? Обикновенно при отвличанията се държат живи до като се вземат парите, не е ли така ?
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Е какво да мисля. То си е ЯСНО!
Нали бяха казали че са замесени 2 полицаи, защо се премълчава това и МВР се опитваше да се убеди хората, че е избягала в чужбина.
Смърди на МВР афера от всякъде. Покриват си своите отрепки.
И това самоубийство ?!?! , бил придружен човека от полицаи вкъщи за обиск и се самоубил, как стават тия работи ве, бахти абсурдната държава дето сме.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

ужас, заради наследство, нямам думи :?
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

R.I.P, жално за момичето. Много ми е болно като видя такова нещо. Не е и като нашия да се е изцепил неадекватно по случая: dariknews.bg/view_article.php?article_id=837124

Само едно се моля - да има им се върне всичко многократно. Не храня и кълна, просто така ще е справедливо и ще има световен баланс.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Жалко за момичето, но единственото което можем и сме длъжни да направим е да проявяваме нетърпимост към тези тежки престъпления и "добрите съвместни резултати", постигани от държавата.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Да бе и този нещастник после, ще казва пред психолозите, че спял без да чувства вина.
За такива трябва..........
И този пък как може да се гръмне пред полицаите......
Просто жалко за горкото момиче :(
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Такива престъпления има постоянно, кое от кое по-жестоки. По-страшното е, че присъдите са малки и след десетина години максимум извергите ще бъдат пуснати от затвора и ще се разхождат сред нас като свободни и напълно реабилитирани хора. Сега ще се признаят за виновни и ще получат сравнително малки присъди. Сигурно вече са се споразумели с прокуратурата и затова са издали мястото на трупа. Ужас!
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Добре де, искали откуп от приятеля на сестра и. Как ще стане това? Кой ще даде няколко милиона откуп, за вероятната бъдеща балдъза, ако изобщо се ожени за сестрата? Те повечето хора за жена си откуп няма да дадат, а камо ли за сестрата на приятелката си. Язък си за хубавото момиче, нищо друго не мога да кажа. Бойко Борисов казал на Цветанов да купи от заплатата си пържоли на кучето, което намерило трупа....егати.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Добре де, искали откуп от приятеля на сестра и. Как ще стане това? Кой ще даде няколко милиона откуп, за вероятната бъдеща балдъза, ако изобщо се ожени за сестрата? Те повечето хора за жена си откуп няма да дадат, а камо ли за сестрата на приятелката си. Язък си за хубавото момиче, нищо друго не мога да кажа. Бойко Борисов казал на Цветанов да купи от заплатата си пържоли на кучето, което намерило трупа....егати.
През цялото време полицията в Перник твърдеше, че е избягала в Гърция и си пие някъде кафенцето.. Сега излизат с номера, че са я убили веднага ... Смърди цялата работа..
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Толкова млада и хубава българка...голяма трагедия. Нека почива в мир :(
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Жалко за момичето... Мир на праха и!

Бойко обаче много се изложи с изказването си
Надявам се, че близките на Мирослава ще се извинят на МВР
Вместо да се извини от името на МВР за несвършената работа той извинение иска...
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Бойко Борисов казал на Цветанов да купи от заплатата си пържоли на кучето, което намерило трупа....егати.

Толкова му е пипето, все повече започват да издишат герберите ...
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Да, и аз гледах какво каза Борисов. Даваха го по новините преди малко. Просто акъла ми не го побира какви ги говори тоя човек.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Жалко, много жалко! Сещам се като четах че била избягала в чужбина и някакви такива глупости ... а тоя Бойко нямам думи просто загуби си расъдъка и ръси само глупости. Нека пак някои да излезе и да почене да го защитава. RIP !
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Това дали ще ги осъдят на 5 или 15 години затвор надали има значение. Проблемът е, че в такива случаи полицията е неадекватна. През цялото време не само са си нямали идея какво става, а дори са разпространявали заблудителна информация. Като се замисля, май им е навик да ръсят лъжи чрез пресцентъра си, а работа... Не съм сигурен, че има такава или ако има, като гражданин я оценявам като незадоволителна.
Тяхната полиция може и да ги пази, но нас обикновените хора явно няма кой да ни пази.
Сега най-тежко е на близките. Полза от много репортажи има само преди да се случи това, което вече се е случило. След като няма какво да се направи (момичето няма кой да го върне) е редно просто да се отбележи от медиите, че е имало такова нещо и да оставят родителите да изживеят мъката си без допълнителен тормоз с микрофони и камери. Парите са си пари, рейтингът си е рейтинг, но все пак уж сме хора.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Родителите казаха още преди месец че в отвличането са намесени милиционери, същите копелета сега убиха Стойчо за да не изпее поръчителите

Господ гледа, бави но не забравя !!!
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Родителите казаха още преди месец че в отвличането са намесени милиционери, същите копелета сега убиха Стойчо за да не изпее поръчителите

Господ гледа, бави но не забравя !!!
Склонен съм да се съглася с теб. Сещам се за откъси от песни на един наш нов съфорумец - "тяхната полиция ги пази", "даже и Господ искат да командват". Само дето не са познали, защото Господ има на този свят, който нито може да бъде командван, нито игнориран. Всеки рано или късно си получава заслуженото, колкото и за голям тарикат да се мисли.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

мен реално ми направи освен всичко друго, грозно впечатление колко неадекватна власт имаме и как реално за тях е едва ли не поредното обийство. нямам нищо против ако се трепат престъпници, наркобосове, сутеньори и друг тип боклуци, но да се изкажеш така за детенце. не знам за вас, но примиера е на некакви много силни стимуланти, защото ако реално е толкова тъп и неадекватен, жална ни майка следващите години.

даже и да не си бил запознат със случая, целият интернет почерня за има няма няколко часа, след като стана ясно какво се е случило с Мирослава. има много неразгадани неща и цялата тази история никак не изглежда да е нормална, да не говорим, че момиченцето според данни на нашата така добра полиция е била избягала в Гърция. немърливи са не само полицайте, но сега ще видите и съдебната власт какви са смотаняци. единият беше мъж да се самоубие, но другия сигурно ще го пуснат, защото тук е така. не мога да разбера аз лично, защо по дяволите не ги тикват за по 40 години, доживотни за такива убийства. знаеш ли как ще убиеш или изнасилип някой, като знаеш, че после ще го лежиш цял живот.

ако съдебната власт не предприеме нищо, както и прочутото ни неподкупно МВР, тук ще стане ад. идват години на мизерия и глад, и ако тези две системи не заработят тук ще стане много грозно. а пък нека оня пожарникар им дава пържоли на кучетата. шибаната държава трябва да защитава гражданите си не защото така е по закон, а защото няма от къде да черпи данъци и пари. какво ще яде бойко, цецо и другите глави, ако започнем да изчезваме и да ни убиват един по един. а тенденцията никак не изглежда розова, като гледам последно време.
 
От: Какво мислите за убийството на Мирослава?

Да, тежки времена идват и изродите дето ще трепят хора за 2 лева ще се увеличават.



Междудругото наще безумни медии пак убиха коня. Преди да прочета тука за случая чета следното заглавие -" Бойко Борисов се гаври с труп на убито момиче:shock:" Какво е това заглавие бе ващу мам....
 
Последно редактирано:

Горе