Какво мислите?

Thebusiness

Member
Едно ново проектче,с което се захванахме с един приятел : fansstop .INFO/

Отне малко време докато пооправя дизайна,но се получи горе-долу добре.
Тези статии,които са вътре сега, са само примерни, понеже трябваше да вида как ще изглежда. Копирани са от пцманиа, а попринцип сайта ще е с 'уникално' съдържание. И ще е на два езика - EN и BG ...

Според вас дали ще се развие или? ... Ще отнеме 'малко' време ама... се надявам да го развия.

Ако има някаква критика или предложения давайте, плс,че в момента оправям нередности и добавям нови неща съответно..

П.п
Ако искате такъв сайт, а не можете да си настроите сами, пишете ЛС .. предлагам и такъв тип услуги ;)
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите?

Ами мисля да го следа редовно като видях ЛОЛ катаклизъм и се зарадвах вече полвин годиан я чакам откакто ми казха че ще излиза през Септември и сигурно ще я почвам пак :) ако има повече новини отностно по играните игри като лол л2 ще има и потребители за останалото кфо да пишете вътре вие си преценете :)
 
От: Какво мислите?

Откъм дизайн само логото не ме кефи иначе останалото си ме кефи :)
 
От: Какво мислите?

като ида с мишката на начало бакграунда се прецаква
цвета на начало защо жълтевее ? по-добре да е бяло
не си сложил бутон за добавяне на коментара, така де грозен е
в коментарите, защо името + аватара е един див, така под името остава адски много място в което има ... нищо !?
 
От: Какво мислите?

като ида с мишката на начало бакграунда се прецаква
цвета на начало защо жълтевее ? по-добре да е бяло
не си сложил бутон за добавяне на коментара, така де грозен е
в коментарите, защо името + аватара е един див, така под името остава адски много място в което има ... нищо !?

1.Tози проблем го няма при мен. нека кажат и други
2. Окей,ще го оправя .. (попринцип заради самата идея.. целта е да е смесица от жълто и синьо .. ) но ОК
3.Ще сложа,ОК
4.И това ще оправя.

Мерси! :)
 

Горе