Какво смятате за .me?

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
Какво ви е мнението за черногорските сайтове - струва ли си да се инвестира?
Плюсове - me-то освен на български се харчи доста яко на английски.
Все още има доста лесни за запомняне четирибуквени имена, примерно spri.me
Вариации бол - дори и с популярния в този форум домейн - naebi.me
 
От: Какво смятате за .me?

Според мен името .ме на домейна е добре все пак от качеството на един сайт е важно и името ;) Някъде бях видял че един от тоя род домейн струва някаде около 37 лева не съм много сигорен.. Апък за имена на домейни на мене ми хрумнаха тия:

nameri.me , prodari.me , vzemi.me kupi.me и тем подобни (мисля че най добре се вързва домейна със обяви и сайтове за запознанства)
 
От: Какво смятате за .me?

prebii.me/s-kamyni.html

.me стана поредната спамърска нискокачествена долнопробна вълна от сайтове, който сега ще ни дозалеят.

наеби ме купи ме ... нито ше си купя нито ше...
 
От: Какво смятате за .me?

prebii.me/s-kamyni.html

.me стана поредната спамърска нискокачествена долнопробна вълна от сайтове, който сега ще ни дозалеят.

наеби ме купи ме ... нито ше си купя нито ше...

HTML:
prebii.me/s-kamyni.html
:lol::lol::lol:

скъсах се от хилеж.....

прав си....сега ще тръгнат сайтове от които ни е писнало даже преди да са се пръкнали :(

(Радев, харесвам градивната ти критика :) )
 
От: Какво смятате за .me?

Градивна...?
Домейните са оригинални и добри.
 
От: Какво смятате за .me?

Едвали ще има много сайтове с такъв домейн.. Предпочитам .ком отколкото .ме незабравяйте че има и други домейни подобни на тоя пример: .бе
Е да има толкова много домейни ?? Както вие се изказахте "спамърска нискокачествена долнопробна вълна от сайтове"
Името на сайта се определя от това какво ще има в дадения сайт.
 
От: Какво смятате за .me?

Да де, обаче .be, .se, .de, които са удобни за български имена, не са удобни за англоезичния свят, докато .me предполагам, че ще бъде сериозно лансиран. Примерно, за love.me се изпотепаха ората.
Ако не бях и аз такъв фен на .com вероятно нямаше и да създавам тази тема, а направо щях да изпраскам двайсетина свободни, които проверих. Но все се чудя, а докато се чудя може би вече няма да са свободни :)
За цените - в България май ги регистрираше Суперхостинг, ако не бъркам името - 60 лева за две години. В ГоДеди са двайсетина бакса годишно.
 
От: Какво смятате за .me?

Градивна...?
Домейните са оригинални и добри.


То и Секса и Града има рейтинг 20 в Замундите и прочие, но никога няма да го дават в Дома на Киното.
Познай защо. Същото е и с оригиналните ти яки домейни.
 
От: От: Какво смятате за .me?

То и Секса и Града има рейтинг 20 в Замундите и прочие, но никога няма да го дават в Дома на Киното.
Познай защо. Същото е и с оригиналните ти яки домейни.

Демек твърдиш, че няма качествен сайт чийто домейн да не е .com ?
 
От: Какво смятате за .me?

Не

хората разбраха какво казвах, напъни се малко
а и говорихме за .ме-тата, бе-тата и прочие агнешки имена на домейни
 
От: Какво смятате за .me?

Зависи на кого за какво му трябва сайта след като може защо не .ме :cool:

На мен ми харесва ми .be
От къде да си взема .be
 
Последно редактирано:

Горе