Каквo правихте днес

deffnews

Well-Known Member
Пускам това за да си спомним какво сме правили "днес". И какво смятаме да правим "утре".

Много съм доволен, че завърших тази част от зимнината. Лютеница, чорбаджийски чушки, сладко и сок от десертно грозде, доматено, печена капия, люти чушки, мед с ущина. Трудоемко си беше.

Смятаме да вземем под наем едно селско имотче за догодина, да отглеждаме истински зеленчуци и плодове. Да направим едно кътче за варива, само за такива неща.
 
Яко БГ-мама, не е истина. Блинки, ко стана с бизнес-ориентирания форум :D или тва пак ще го водиме към разделите - "релакс" и "общи УЕБМАСТЪРСКИ приказки" :D
А и без датата липсва малко ЦВЯТ ;)
 
Недей, недей. Алкохол въобще не бях кусвал две-три седмици, а твърд алкохол поне половин година дори не съм помирисвал. Ракии и алкохоли не варя. Снощи изпих 100 МИЛИЛИТРА руска водка Пет Езера и цял ден ме боли глава.

А иначе си "съживих" първия мобилен телефон. С оригиналната батерия !!! Между другото някой пази ли си първия мобилен трелефон?

П. С. още малко и ще стана спец по телефонни батерии. Съживих пет-шест батерии (включително подута батерия) вчера. На път съм да съживя и "non-removable"батерия на един сървайвин телефон.

@madgooglebot задаваш въпроси и си отговаряш сам.
 
Последно редактирано:
Не съм виновен аз, а инстинктът ми към безполезните теми :p
И ти не си виновен, толко ти е капацитета ;)
 
Е как да не си виновен, като си виновен? Според мен си виновен. Ти сега обвиняваш инстинкта си, че е виновен той, а не ти, така ли да разбираме?
 
Недей, недей. Алкохол въобще не бях кусвал две-три седмици, а твърд алкохол поне половин година дори не съм помирисвал. Ракии и алкохоли не варя. Снощи изпих 100 МИЛИЛИТРА руска водка Пет Езера и цял ден ме боли глава.

А иначе си "съживих" първия мобилен телефон. С оригиналната батерия !!! Между другото някой пази ли си първия мобилен трелефон?

П. С. още малко и ще стана спец по телефонни батерии. Съживих пет-шест батерии (включително подута батерия) вчера. На път съм да съживя и "non-removable"батерия на един сървайвин телефон.

@madgooglebot задаваш въпроси и си отговаряш сам.
Виж това е интересно. Пазя няколко, но двата дето най-много ме радват и работят са Nokia 6110 и перлата в короната Nokia N-Gage Classic
 
Виж това е интересно. Пазя няколко, но двата дето най-много ме радват и работят са Nokia 6110 и перлата в короната Nokia N-Gage Classic
Интересно е, моят първи е Motorola L6 но имам един много дърт Самсунг, който е от патриархите на мобилните телефони но не мога да намеря батерия.
 
Рекох да дръпна малко музичка от Замундата че ми трябваше за 1 видео и гледам Топ 100 Сингълс в ЮКей и понеже не следя музикалните тенденции си викам туй ще е най-доброто... И почвам да цъкам на сингълите от първия надолу... И като почнаха да ми каканижат някакви африканци и африканки, пълен бълвоч - не мога да сваря да местя на следващото.

Така превъртях 15-ина парчета... Чак като стигнах до нещо познато и старо (Елтън Джон) и малко по-приятни ритми задрънчаха.

Как стигнахме до това падение в изкуството се питам??
 
Имам един дърт мобифон драгон и един по нов нокия, двата са някъде от 2000 година

още помня и тарифата - Мобифон Сити с 25 минути само за града в който живееш за скромните 25 кинта на месец

тогава на мтел сим картите се купуваха за 180 кинта
 
Тия кривите дърти телефони ако на 6, мое ми ги оферирате, че трудно се справям аз със смартфоните :)
 
Аз не съм имал мобифон-тухла и мисля, че не бих си взел, бих взел като антикварна стойност за покупко-продажба.

Батериите ми станаха интересни. Нямам почти никакви електротехнически познания или каквото и да се води:) обаче си взех 10-на стари батерии от един битак, изтъркани, лепени и т.н. Осем от тях се съживиха по-най грубия начин с USB кабел и зареждане към + и -, включително една подута батерия. Да, разбира се държат няколко пъти по-малко отколкото като са били нови, но са използваеми. Почти заредих и една "non-remolable"батерия, трябва и още 0.1 волта но за нея ще трябва да взема. Но някой некадърник си е играл с поялник и може и да не стане.
 
Имам един дърт мобифон драгон и един по нов нокия, двата са някъде от 2000 година

още помня и тарифата - Мобифон Сити с 25 минути само за града в който живееш за скромните 25 кинта на месец

тогава на мтел сим картите се купуваха за 180 кинта
Ситифон се казваше услугата.
А аз май ще дойде да съм доста дърт, пъврия ми телефон беше изпбщо първия модел в България - Nokia150 :)
 
Сега си спомням, че Motorola L6 беше голям хит. 2005-та година го взехме и мисля че струваше някъде около 400 лв. или нещо такова. Пази си и кутията, че даже и зарядното е някъде в къщи. Телефона не беше включван 6-7 години. Батерията му включваше но излиза съобщение за неподходяща батерия и изключваше. Батерията е BC50 но тръгна с BC60 и след това му заредих и оригиналната батерия.
 
На кой му пука за лютеницата??? По важното е сложи ли вече виното и бъркаш ли джибрите?
Според последните проучвания, 5г мрежата забавя ферментация на джибрите :eek: :rolleyes: :oops:
 

Горе