Какъв е проблема на Детройт ?

Kelly

New Member
Та колеги като всеки нормален човек и аз в 3:45 сутринта търся недвижими имоти. Попадам на града Детройт и гледам някакви огромни къщи не много големи де по 100-180 квадрата за по 5000$ по 17000$ някой и за по 30000$ и си викам мале кво стана ударих кюравото докато колегите у предприемач се бъхтят и почвам да разглеждам снимките гледам голямо просторно преглеждам 4-5 обяви и почвам да се чудя що аджеба всичките са със залостени прозорци и веднага се помислям че сигурно има духове в къщата и за това са толкова евтини обаче не се отказвам и продължавам нататък. След 10-тата обява си мисля тея сигурно ще ме застрелят Детройт не беше ли най-престъпния град в света ?
Та колеги въпроса ми към вас е какво мислите за живеене в Детройт ?
Става ли за живеене там, какви са цените, данъците и т.н ?
Дано сте разбрали нещо от това което съм написал.
Ето и пример за къща там ЦЪК
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Не знам каква е врътката тук, но само им виж на тея кварталите, наредени на решетки като чертани с линийка. Има нещо гнило, защото като гледам повече от половината къщи в района са обявени за продажба - я квартала ще е замрял, я нещо наркомани или престъпници ще има...

едит: при по-задълбочено проучване, изглежда това са трикове на онлайн пазара - дават яко ниски цени и дори показват имоти за продан, които всъщност не се продават. Вероятно с цел да привлекат първоначален интерес.
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Не знам каква е врътката тук, но само им виж на тея кварталите, наредени на решетки като чертани с линийка. Има нещо гнило, защото като гледам повече от половината къщи в района са обявени за продажба - я квартала ще е замрял, я нещо наркомани или престъпници ще има...

едит: при по-задълбочено проучване, изглежда това са трикове на онлайн пазара - дават яко ниски цени и дори показват имоти за продан, които всъщност не се продават. Вероятно с цел да привлекат първоначален интерес.

Да бе верно че район се продава ама не знам може и да са си реални обяви има някакви брокерски къщи ала бала.
Може и да е защото къщата за която съм дал линк е от 1948.
Или понеже поради някаква невероятна причина ти искат 150$ месечен данък !?!?!
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Детройт в момента е най-пропадналият град в САЩ. Огромна безработица, много черни и нищо, за което да си заслужава човек да отиде да живее там.
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

И страшно строителство имат хамерканците, пълни кретени - ако не ги бутне някой ураген тези измислени къщи - мишките и термитите ги изяждат.
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

И страшно строителство имат хамерканците, пълни кретени - ако не ги бутне някой ураген тези измислени къщи - мишките и термитите ги изяждат.

хахаххахахахахахахаххахахахахахаххахахаххахахахаххх :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Нали общината фалира преди месец-два, и сега там е като след апокалипсиса...
А то оня ден и държавата им фалира де...

1383463_585024788226261_57630832_n.jpg
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Бъзикаш ли се с темата? как защо?

Искаш да живееш там? ок, Просто преди това си купи имот в циганско село до плевен и тренирай...
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Търсене и предлагане, fire sale, нулева ликвидност, фалирал град, ниско качествени услуги, липса на перспективи, корупция на всякъде и мизерия - дори тези пари са си много и още ще има на къде да падат.
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Прозорците са заковани, защото банките като вземат къщите и заковават прозорци и врати.
И нормално половината квартал да е така, защото при масовата безработица, хората като не може да си изплащат жилищата и банките ги взимат. Не че банките има какво да ги правят де, и ги продават на тези цени, които реално за ситуацията пак са високи.
Някакъв омагьосън кръг е, не виждам как ще се оправят.

А на който му е интересно ето ви едно сериалче, развиващо се на фона Детройт: Low Winter Sun , средна хубост крими сериал.
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Да продадат детроитн на някой петролен шейх или най-добре на путин и ето ти феникс...
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Детройт е известен като център на американскта автомобилопромишленост - Там са строени цели работнически квартали за да поемат новите работници когато е бил бумът на американската авто индустрия - аналогия с блоковете по Радомир и Перник в които няма кой да живее и апартамент може да се купи и за 3000лв стига да има кой да ги даде.
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

Благодаря колеги за информацията няма да ходя у там даже си мисля че Бг-то си е супер държава на фона на Хамерика
 
От: Какъв е проблема на Детройт ?

не е вярно!
Или поне не е вярно в 7 - 8 щата...
Особено напоследък.
 

Горе