Как да водим дискусия в Мрежата.

Преди да обсъждаме Вселената и Космоса, е добре да имаме известни познания за лайната:

В самолет, на съседни седалки, са седнали мъж и малко момиченце. Господинът решил да се избъзика с хлапето:
- Какво ще кажеш да си поговорим, за да мине по-бързо времето?
- Добре. За какво искате да поговорим? - казало момиченцето, затваряйки току-що отворената книга.
- Ами, нека да поговорим за нещо интересно, например за атомната физика. - казал мъжът, подсмихвайки се надменно.
- Съгласна съм, но първо искам да Ви попитам нещо: Една крава, един кон и една овца ядат една и съща храна - трева, но имат различно ако. Овцата прави топчета, кравата голяма купчина, а конят сухи топки. Как си обяснявате този феномен?
- Идея си нямам. - казал господинът.
- Тогава как искате да си говорим за атомна физика, като Вие дори от лайна не разбирате нищо?!?
 
От: Как да водим дискусия в Мрежата.

И ти си един иносказателен ... замени с "изпражнения", че така от образност и асоциативност може никой да не пише по темата :|

Само подозирам от къде е инспирирана темата ти, но хайде да не съм аз на мушката, че нещо ми е по-дзен периода.

Конкретно по темата мисля, че от една възраст всеки има какво да каже по която и да е тема, дори и дете. Това е нещо като начин да покажеш, че те има и че ти можеш и мислиш. Не си незабележимо дърво.
Друг е въпросът, че е много трудно да се разбира различната позиция от твоята специално.
Намесват се обиди, на моменти брутални. Специално в Политиката човек ако се зачете, все едно нистина делите някакви невероятни територии или печелите яки кинти да не отстъпвате и на йота. Но мен лично такъв тип общуване много ме натоварва.
Признавам си, че откровено може да ме вбеси ограничеността и тъпотията, но в един момент, ако съм в като сегашното настроение ми дреме на шишарката ... за тях си е, те живеят със себе си, не аз.
И така.
Аз ако бях на мястото на чичкото щях да искам да си говорим за ... сънища примерно :twisted: как се пораждат, защо и т.н. Винаги може да се научи нещо дори от малко дете :|
 
От: Как да водим дискусия в Мрежата.

Вискяр да не забравиш да полееш доматито
 
От: Как да водим дискусия в Мрежата.

По това време на годината само оранжерийните домати се поливат, но там е лесно. Слагаш едно капково напояване и не ги мислиш повече.
 
От: Как да водим дискусия в Мрежата.

Ей, много градинарска ми направихте темата. :lol:
Дайте нещо за Космоса и Вселената. :p

И ти си един иносказателен ... замени с "изпражнения", че така от образност и асоциативност може никой да не пише по темата :|
---
Винаги може да се научи нещо дори от малко дете :|

От деца може да се научи повече, отколкото от доста "големи" хора.

А едно лайно, какъвто и евфемизъм да му туриш - пак си остава лайно.
Не харесвам думата "изпражнения" - прекалено звучно и натуралистично описва процеса. ;)
 

Горе