Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

tanipo

Well-Known Member
Трябва ми някаква идея за евтини разговори в 3те оператора и БТК. Не съм много наясно, знам че има някакви ВОИП програми, но не съм проучвал. Трябва да проведа 400-600 разговора и не ми се плаща сметка 500-600 лв. Предполагам най-евтино ще е нещо през Интернет и за такива предложения моля.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

3 карти с включени минути към операторите, иначе воипа не е от най евтините решения.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Аз вече съм си решил това с картите, имам и БТК, въпроса, че е може би да ми излезе по-евтно ако купя някакви пакети в Скайп или нещо такова - няма ли някой опит с това нещо. Тия телемаркетинг компании все трябва да ползват нещо?
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

mtel aktiv +
имат 300 мин към всички
за 30 лв.преди мин. бяха 600 за 30лв
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Войп - скайп... ЗАБРАВИ :)

НЕ Е ЕВТИНО КЪМ БГ МОБИЛНИ ОПЕРАТОРИ и на професионално ниво да изградиш войп
пак е скъпо
търси промоциите и разните предложения
най-добре е да решиш проблема с три карти към трите оператора, макар че мтел... малко не си дават зор
примерно аз ползвам предимно виваком за разговор с клиенти на мтел и виваком, за глобул с глобулска карта
с включени минути безплатни за всеки месец
порови и си избери план
ЗАБРАВИ ЗА ВОЙП И СКАЙП това само за фиксирани или за чужбина :)

Имал съм войп кабини ползвам и скайп за чужбина и какви ли не доставчици съм пробвал.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Мене ми трябваха 10 мин за да разбера че вече няма гювеч в воип-а. Преди като навлизаха имаше всякакви безплатни шитни и.т.н. Амоуне, търся и друга услуга - център за телемаркетинг - ползвал ли си такава шитня? Щото като се замисля, то аз най-добре ще свърша работа като се обадя на хората ама ме мързи да се обаждам на 600 човека и по-добре да наема някой кака за целта. За смс-и също ми е интересно как разпращате.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Аз мразя да давам пари за реклама :)
Примерно вместо да купувам банери, предпочитам да купя сайт.
За линкове също.
Да изтърся на някоя фирма пари за реклама и да я оставя тя да процедира ми е някак си притеснително.
пробвах примерно други хора да ми пускат обяви и какво ли не... от 10 човека тук от форума... 10 се осраха.
Всички започват добре и след третия път започват със срането.
Затова предпочитам аз да си правя рекламата. хем знам кой е виновен за резултата, хем ми е по евтино.
Дори банери и рекламни материали сам си подготвям.
и не мисля че бъркам :) Поне като смятам на края на месеца печалбата и разходите...
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Абе сам ще се обаждам на хората , то е ясно. Ама мразя да говоря с хора бе...има всякакви дебили. Като се има предвид, че няма да им продавам прахосмукачки ами всичко е изцяло B2B , ама все пак. Чудя се как да ги почна - с обаждане, с писмо или с мейл. За мейл-а аз така и им нямам на всичките мейла, а и като гледам публиката едва ли често ги проверяват.... Мисля да почна с телефона и който има интерес да му пращам вече каталога.

А за това, че всичко си правиш сам - и аз така, или работя с хора на парче, и то хора които са проверени и си имаме доверие, уважаваме се и си правим услуги. Мислил съм за казуса, че всичко си правиш сам. Цаката като порастнеш или ти писне е : наемаш едни младок, който прилича на теб. Даваш му една голяма заплата и го натискаш по врата да отговаря за всичко дето си отговарял ти...и така няколко години докато си повярва и се отдели и след това следващия. Щото няма кадърен човек с нашенски манталитет да не иска нещо свое да има.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Оуууу недей да се обаждаш сам... за телефонни разговори задължително си назначи, нискоинтелигентен персонал от женски род!
имам две такива и основната им цел е точно разговори с клиенти - няма как да издържиш на разговори с клиенти, освен ако не си на антидепресанти или поне на трева....


А младежа с голямата заплата... НЕ СТАВА:)
Има два варианта:
Или е дебил и няма да може да се справя с работата, трябва да му висиш на главата нон стоп и да хабиш нерви, защото като го отпуснеш и веднага ще пада КПД
Или е умен и след определен период от време, равен на интелигентноста му, ще започне да работи повече за себе си отколкото за теб...
може и бизнеса да ти дублира всичко може...
ЗАТОВА НЕ СИ ЛИ СВЪРШИ САМ, РАБОТАТА ... НЯМА КОЙ

Ас роднини е още по лошо.
най-добрия вариант е да имаш партньор, проблема е че да случиш на качествен партньор, е като да уцелиш от тото поне шестица...

За мое щастие аз намерих такъв човек преди 8-10 години, тов аможе би е най-големият ми късмет в живота...
Даже ламята пада по-надолу в класацията :)
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Дааа, да не се обаждам аз, обаче тука не става въпрос да им продавам терлици, а за установяване на взаимоотношения за доставка на специфичен поръчков продукт за дълъг период от време. Примерно ние сме работили с подобна фирма с дейност каквато ще почвам, около 4-5 години и примерно само аз през лятото съм им правил обороти по 2000-3000 лв на месец. Ама те не ме слушаха като им казах, че са им високи цените. Резултата - сега ще имат конкурент.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Дааа, да не се обаждам аз, обаче тука не става въпрос да им продавам терлици, а за установяване на взаимоотношения за доставка на специфичен поръчков продукт за дълъг период от време. Примерно ние сме работили с подобна фирма с дейност каквато ще почвам, около 4-5 години и примерно само аз през лятото съм им правил обороти по 2000-3000 лв на месец. Ама те не ме слушаха като им казах, че са им високи цените. Резултата - сега ще имат конкурент.

При мен така преди 4 години... Купувах от една фирма продукти , но веднъж ми се наложи да поръчам малко от определен вид че бях забравил и ми дадоха цена за крайни клиенти...
И ме ядосаха, опитах се да говоря с тях нормално, че не е хубаво така, но ми се направиха на мъже :) и се наложи да потърся алтернатива
и от три години си внасям тези продукти от чужбина... в момента те не са ми конкуренти дори :) изпреварих ги по всички показатели.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

За младежа работата е неизбежна, веднъж разрастне ли се работата. Вариант 2 е по-приемлив, аз съм виждал как го правят в Канада - модерират процеса на отделяне. Чирака като знае, че ще влезе в голямата игра, и че даже и чорбаджията ще помогне. В резултат е по-верен и работи по-дълго и по-яко ако го нямаше това като развитие на нещата. Страх го е да не изгуби сигурното и така вместо 5 може да работи и 10-15 години за един шеф и да даде всичко от себе си. Освен това чорбаджията модерира целия процес и помага за изграждането на младия бизнес или за инкорпорирането му в неговия собствен по някакъв начин, и така прави нещата, че да си помагат, а не да са конкурентни.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Ами всеки път им казвах за един определен продукт, че е много скъп. Като го открих от фабриката директно се оказа, че те бая надценка си слагали. Примерно аз сега го взимам на 14лв с доставката а те са ми го давали на 25 - това цени на едро.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

500 минути към всички национални мрежи, номера от Зона 1
100 от които могат да се ползват и в роуминг 27,93 лв.
1500 минути за разговори и 1500 SMS към мрежата на GLOBUL
150 минути към други национални мобилни и фиксирани мрежи 39,90 лв.
Много съм мислил за смс "спам" защото имам няколко карти всяка една от които има по 1000 смс на месец.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

като стана дума засс спам всеки ден ме гаврят с смс от номер 145 да им играя в
някаква игра...
има ли как да блокирам номера да не получавам смс от него
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

като стана дума засс спам всеки ден ме гаврят с смс от номер 145 да им играя в
някаква игра...
има ли как да блокирам номера да не получавам смс от него


Трябва да им пратиш смс с текст СТОП или нещо подобно, ама пак те таксуват и за този смс гадовете.
Виж на страницата им.
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

Що да им пращам стоп, като не съм им пращал старт ? :)
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

То и аз това се чудя, като ми изпратят смс в 7 сутринта или като ми звънят даже от този номер и някакъв ми говори какъв джакпот съм можела да ударя само с 1 смс..... абе простотия от всякъде


Що да им пращам стоп, като не съм им пращал старт ? :)
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

като стана дума засс спам всеки ден ме гаврят с смс от номер 145 да им играя в
някаква игра...
има ли как да блокирам номера да не получавам смс от него

Много внимавайте с тия...

За да се включи в играта участникът трябва да направи регистрация като изпрати безплатен СМС на кратък номер 145 или се обади на телефон 145, и предостави единния си граждански номер.

...участникът ще получи въпрос от обща култура с два възможни отговора, ...Участникът следва да отговори на въпроса, като избере от клавиатурата на телефона ”1” или “2” считания от него за верен отговор.

Цъкнеш ли бутонче 1 или 2:

...цената на всяко набиране на цифрата 1 или цифрата 2 от телефонния апарат на участника е 2,40 лв с ДДС....

Нищо не им отговаряй ако не си се записвал за участие .... Според мен е възможно и за смс СТОП да те таксуват 2,40лв. :D
 
От: Как да говоря евтно с гмс-и на 3те оператора и БТК в България?

като стана дума засс спам всеки ден ме гаврят с смс от номер 145 да им играя в
някаква игра...
има ли как да блокирам номера да не получавам смс от него
Изпращаш СМС с текст STOP (задължително с главни капс лок, че иначе няма да стане) на номер 145 и ще спрят да ти пращат смс и да ти "звънят"
 

Горе