Как да купя имот от ЧСИ?

blackout8

Well-Known Member
Ако търсите алтернативен подход за покупка на имот, то може да се насочите и към публичните търгове на имоти. В това видео споделям целия процес - от търсенето до спечелването на търга за дадения
🏠
имот. Ако сте любопитни за такива търгове, кликнете тук:
Red And Black Modern Tips & Trick YouTube Thumbnail.png
 
КАКВИ ВРЕМЕНА дойдиха и блекута да се моли да кликнем на линкчето, инфлуенсърството не е лека работа :(
 
Как се оправяте с несериозните ЧСИ-та и техните работници? Вече 3 търга не мога да участвам, поради това, че когато се обадя за информация ми се казва "Ще се свържем с вас" и до там :D
 
Как се оправяте с несериозните ЧСИ-та и техните работници? Вече 3 търга не мога да участвам, поради това, че когато се обадя за информация ми се казва "Ще се свържем с вас" и до там :D
Отиваш на място, иначе това е трик за отблъскване на наддавачи.
 
Тези търгове обикновено са решени, преди да почнат още. Поне за хубавите имоти. Или не може да припариш от определени играчи.
 
Тези търгове обикновено са решени, преди да почнат още. Поне за хубавите имоти. Или не може да припариш от определени играчи.
На публично изнесен търг няма как да се реши, освен ако не си говорим за търговете за високите суми, където се явява само 1 купувач - имам познати, които са печелили такива търгове. А иначе е меко казано трудно да се ограничи достъпа на когото и да е при публичен търг.
 
Тази практика трябва да се забрани. ЧСИ-тата имат твърде много права и се възползват от тях. Тези търгове трябва да се забранят!
 

Горе