Как да получа отстъпката от IT Experts?

Blinky

Owner
7422885x.png


Необходими са няколко лесни стъпки:


1. Регистрция на www.itexperts.bg с мейл адрес

2. Следва автоматично прехвърляне към меню „Моят профил”. Въвеждат се данните и се избира „Добави основен адрес за доставка”

3. На полето „фирма” се пише “predpriemach.com”

4. Избира се „Запази” и в рамките на няколко часа, ние ще одобрим профила и ще е възможно пазаруването на страхотните цени, които сме подготвили за теб!


Какви са цените?

В зависимост от продукта отстъпките имат различна стойност като могат да достигнат до -600лв. Важат за всички продукти в магазина, с изключение на тези, които са маркирани като „промоция” или „разпродажба”.

Представяне:

Да бъдеш предприемач е изкуство и наука, в която постигаш повече – с по-малко. По-малко пари, по-малко време, по-малко хора. Всеки от нас разполага с 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 365 дни в годината. За да успееш не просто да настигнеш конкурентите, а да ги надминеш, трябва да се фокусираш върху повече резултати, за по-малко време. Работиш в метрото, автобуса, влака, кафенето по пътя, ставаш рано, лягаш късно и продължаваш. Ние също! Вярваме, че това е пътят към успеха! За това държим да използваме висококачествени IT продукти, които да улесняват ежедневието на всеки предприемач.
За целта ние ти предлагаме изгодни продукти, които да задоволят потребностите ти, без да плащаш допълнително. Регистрирай се в нашия сайт и открий лаптопа, таблета или смартфона от които имаш нужда.

Ако ти трябва консултация или съвет, можеш да се обадиш на телефона посочен в сайта или да ми пишеш на мейла по-долу.

С Уважение и пожелание за успех,
Николай Чакъров
Управител
[email protected]
 
Последно редактирано:
Как да получа отстъпката от IT Experts

как да се обърна към екипа за да получа някаква награда, за това, че съм достигнал 15 ниво
толкова ли е трудно да се напише по-ясно
 
От: Как да получа отстъпката от IT Experts

как да се обърна към екипа за да получа някаква награда, за това, че съм достигнал 15 ниво
толкова ли е трудно да се напише по-ясно
Аз съм още на 6 ниво, как стина до 15-то?
 
Re: Как да получа отстъпката от IT Experts

как да се обърна към екипа за да получа някаква награда, за това, че съм достигнал 15 ниво
толкова ли е трудно да се напише по-ясно

Писа ли им на контактите.... :) Ако не, кажи тук, за да помагам да се свържеш с тях.
 
От: Как да получа отстъпката от IT Experts?

Какви са тези нива? За първи път чувам ИТ сайт с нива. Да не сте го объркали с някоя игра? :)
 
От: Как да получа отстъпката от IT Experts?

Какви са тези нива? За първи път чувам ИТ сайт с нива. Да не сте го объркали с някоя игра? :)
Аз си направих майтап, за другия не знам
 
От: Как да получа отстъпката от IT Experts?

За да можеш да се насладиш на техниката изцяло, към нашите лаптопиние добавихме 4 GB RAM подарък за теб !

Или как да се сдобием с "Ай-Пат"
Това нови видове техника ли са?
 

Горе