Как да си направя ваучер за подарък

Kortes

Active Member
Здравейте, трябва да направя сносен ваучер за подарък, дайте някакви идеи как да го докарам безплатен и що годе с приличен вид. Пробвах с Адобе, не ме грабна а Канвата е платена мисля.
Всъщност трябва ми само дизайна и после ще го дам на някой да мо го напечата 10х15 см или размер за плик.
 
Canva-та не е платена. Може някой елементи да са, ама ще им намериш заместители. Откъм темплейти, все нещо ще ти хване окото. На мен ми допадат, като дизайн, ваучерите на Notino, Makaroon.bg и eMAG.
 
Canva-та не е платена. Може някой елементи да са, ама ще им намериш заместители. Откъм темплейти, все нещо ще ти хване окото. На мен ми допадат, като дизайн, ваучерите на Notino, Makaroon.bg и eMAG.
Мисля, че като реша да сваля файла искаше да се плати някаква сума. Може и да греша, ще видя после. Благодаря
 
Мисля, че като реша да сваля файла искаше да се плати някаква сума. Може и да греша, ще видя после. Благодаря
Така е, ако имаш платени елементи в него, иначе е безплатно. Ако не се справиш, драсни на ЛС да съдействам.
 

Горе