Как да сложа движещи се неща в сайта си?

DeyanMarkovski

New Member
Направил съм едни клипчета по около 7-8 секунди всяко и искам да си ги сложа в сайта, обаче искам на всяка подстраница в сайта ми да има по 10 такива клипчета да речем и някой като влезе те да са пръснати по целия екран, да се пускат веднага и като свършат да почват отначало. И да са големи по няколко сантиметра, за да може да се съберат на страницата.
 
Ами в твоя случай е различно... ти незнаеш HTML(доколкото знам) ,но използваш Web Page Maker...
Ами може да отвориш сайта си с MS FrontPage и като кликнеш на някое място в сайта си да цъкнеш на "HTML" и тогава ти се появява същото това място където с ицъкнал и там си слагаш там каквото трябва ФЛАШ ли ще е какво... мен с ФЛАШ ме няма хич...

П.С.
Пък и ти имаш доста изисквания и се съмнявам дали ще можеш да го направиш сам това...
 
Фани се прочети малко HTML , за*би го тоя Web Page Maker , ше видиш резултатие след време.... ама то тва е - младите (включително аз) искате бързи пари , без никав труд - не става така батка...
 
Аз не съм млад, аз съм на 20 години и вече почна да ми расте брада (макар и оскъдна), на това ако му викаш младост... А и не съм вече на 14 години както преди, костите ми взеха да тракат, космодиксове влача...
 

Горе