Как се създават партиите

dalasweb

Well-Known Member
Колко човека трябват за създаване на партия 'ПРЕДПРИЕМАЧИ'.
След това партията от какво ще се издържа.
Парите в партиията от къде ще дойдат.
Предприемачите сме уммни,интилигетни,бързи,смели и сръчни.Ще издухаме мързеливите и сиганите.
 
Последно редактирано:
От: Как се създават партиите

Парите в партиията от къде ще дойдат.

От Blinky&Coolice


---------------------------

Най-интересното е, че липсва въпросът "За какво ще служи тази партия?".
 
От: Как се създават партиите

Колко човека трябват за създаване на партия 'ПРЕДПРИЕМАЧИ'.
След това партията от какво ще се издържа.
Парите в партиията от къде ще дойдат.
Предприемачите сме уммни,интилигетни,бързи,смели и сръчни.Ще издухаме мързеливите и сиганите.

Мда, бе. За избиране на лого едва се събраха към 70-80 да гласуват, ти ще ги караш пари да дават и да се занимават с бумащина ...
 
От: Как се създават партиите

Мда, бе. За избиране на лого едва се събраха към 70-80 да гласуват, ти ще ги караш пари да дават и да се занимават с бумащина ...

Трай. Важното е да има партия и да се въртят парите. Blinky&Coolice ще спонсорират.
 
От: Как се създават партиите

Говорех принципно как се създават партиите.Как се издържат ,затова дадох пример Предприемачи.
 
От: Как се създават партиите

Партиите се издържат от разни фирми и бизнесмени ,като се води дарение и после ти ги пазиш с твоите хора, например казваш кога ще има проверка или пък полицията да не те бара или да вземиш няква голяма сделка и т.н. Спонсори се намират..
 
От: Как се създават партиите

Виж в Закона за политическите партии - там си пише точка по точка.

мерси намерих го

Политическите партии се финансират от:

Състоятелни партийни членове и други физически лица
Организации, които споделят техните политически идеи и които се възползват от тяхната дейност
Правителствено финансиране
Чуждестранни източници

А на АТАКА откъде им са парите?

Значи нема шанс за партия "ПРЕДПРИЕМАЧИ"
 
От: Как се създават партиите

Има шанс бе винаги има.. ако намерим някакъв чуждестранен сайт(фирма) с много пари да ни спонсорира с много милиони... после ще му обещаем например почва в България да си направи пари.. ще дойде при нас..
 
От: Как се създават партиите

Има шанс бе винаги има.. ако намерим някакъв чуждестранен сайт(фирма) с много пари да ни спонсорира с много милиони... после ще му обещаем например почва в България да си направи пари.. ще дойде при нас..

И АКО СПИЧЕЛИМ НАШАТА ПОЛИЦИЯ НЯМА ДА БИЕ:lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Последно редактирано:
От: Как се създават партиите

То ще бъде страшна партия .... не дай си боже да вземем власта някога .... Амуна ще забрани бг мама и ще запише в конституцията всички жени над 55 кг да се екзекутират незабавно, Никса ще анексира всичките ни съседни държави + Русия, Блинки ще смени химна с някой рап песен ... не ми се мисли:)
 
От: Как се създават партиите

Като цяло не е лоша идеята :) Смятам, че можем да пробием. Държавата се нуждае от млади и амбициозни хора, готови да запретнат ръкави и да прочистят боклука качествено. А не само на думи да ни бива, а в действията да ни няма. Смятам, че тук има потенциал и хора с нужните умения и мотивация.
Само аз ли мисля така?

Вие как мислите?
 
От: Как се създават партиите

То ще бъде страшна партия .... не дай си боже да вземем власта някога .... Амуна ще забрани бг мама и ще запише в конституцията всички жени над 55 кг да се екзекутират незабавно, Никса ще анексира всичките ни съседни държави + Русия, Блинки ще смени химна с някой рап песен ... не ми се мисли:)
Мама мия ще стане:)

ПП Coolice е надъхан на рапа, доколкото знам:). Блинки може да го раздава на чалга хейтман, не го знам:)
 
От: Как се създават партиите

"Гласуването е средство, символ на властта, която свободният гражданин притежава, за да прави от себе си глупак, а от родината си – развалина.“

Амброуз Биърс
 
От: От: Как се създават партиите

"Гласуването е средство, символ на властта, която свободният гражданин притежава, за да прави от себе си глупак, а от родината си – развалина.“

Амброуз Биърс
Това е интересен цитат, а според теб каква е алтернативата на това хората да нямат глас? :)
 
От: Как се създават партиите

Имал съм малък досег с политиката преди години и знам, че е яко мръсна игра. Големите получават финансиране от държавата, а на избори използват числеността си в комисиите за да правят машинации. За да тръгне една партия, тя трябва да има много пари. Мисля, че дори имаше немалка такса за участие на избори. Ако някой ти даде тези пари, той ще иска нещо насреща и точно от тук тръгва корупцията, държавни поръчки за батко и братко и лобистките закони.
Като са толкова големи тези партии нека си се финансират само от членските си вноски. Да, ама не. На членски внос карат само прецаканите партии (т.е. такива без подкрепа на мафията), а другите си получават държавно финансиране, че и бонуси за експерти, каквито почти никога не ползват.
 

Горе