Каталог с BG B2B фирми

Maverick

Well-Known Member
След големия ми "успех" в предната тема, реших да пусна нова. Надявам се сега да има повече активност. Някой случайно да знае български сайт/каталог/портал с български B2B фирми? Интересуват ме само B2B, а не B2C.

Благодаря за отделеното време! :)
 
Бате, те като цяло не са чак толкова много.Не пречи да си във всичко възможни бизнес каталози, а били те B2B или B2C. ;) Виж тези:
  • econ.bg
  • web-sale.top
  • directory.bg
  • prizone.bg
  • webcroud.com
  • getsuperlisting.com
  • ibaconnect.com/bg/business-directory
и сигурно има още десетки други. :)
 
Blinky, благодаря! Знам, че има много такива сайтове, но не знам нито 1 който да е само с B2B. Не е за регистрация в тях. Трябват ми само производители и вносители. Такива който продават в големи количества. Малки магазинчета продаващи на дребно не ми вършат работа.

ЕДИТ: някой знае ли изобщо дали B2B на български има някакъв термин? По който примерно мога да търся такива фирми.
 
Специализиран такъв каталог не се сещам. Сигурно няма кой знае колко такива фирми и реално нуждата на подобни каталози е леко излишна. Не знам, ако някой колега нещо се сеща, нека драсне, ще е полезно и за останалите може би. ;)
 
На български термина пак е приет В2В и има такива фирми във всяка една част от една икономика
 

Горе