Кибертрон ХЯХЯ

От: Кибертрон ХЯХЯ

Това е уникално просто :D
 
От: Кибертрон ХЯХЯ

* Спряхме се последно на колелца, вместо ръце и крака, понеже са непрактични по отношение на съвременните теории за гравитацията.

* Трябваше да има лампа на главата. Никога не сме предвиждали дейности, които Кибертрон да не може да извършва. Обичам лампите. Те ми помагаха да стоя до късно, когато работих по робота.

* Има два ядрени реактора, от единия вземаме плюса, а от другия ..(хехе).. от другия - минуса, за да е по стабилно напрежението.

* Операционната система на Кибертрон е съвместима с Уиндолс Сървър 2009, Линукс и още две-три операционни системи за реално време.

Също така, преди изписването си, Ахмед създава първия си робот от дърво, алуминий и велпапе; роботът може да изпълнява съвсем елементарни битови действия, като например да се кланя на създателя си посредством канапен механизъм.

Това направо ме разби...
 
От: Кибертрон ХЯХЯ

* Има два ядрени реактора, от единия вземаме плюса, а от другия ..(хехе).. от другия - минуса, за да е по стабилно напрежението.

това ме разби....
 
Класика, заболя ме корема от смях като го четох. А това

* Има два ядрени реактора, от единия вземаме плюса, а от другия ..(хехе).. от другия - минуса, за да е по стабилно напрежението.
:lol::lol::lol:

направо ще си го сложа рамка на стената.
 
От: Кибертрон ХЯХЯ

Днеска ще ми е голяма усмивката на лицето . Nice a :)

Ти направи ли си нужния брой постове или още не си ?
 
От: Кибертрон ХЯХЯ

Вече си ги направих :) Ама какво да направя че имам тема в exchange-a и клеинти с които вече работих от тук а не мога да си отворя темата ;) . Както се вижда не съм спамил с безмислени теми и коментари (поне не чак толкова че да прекаля де :p )
 

Горе