Когато си влюбен!

dalasweb

Well-Known Member
Влюбен ли си в някоя мадама и на прасе те правят!

pig_and_his_girl_by_EastMonkey.jpg



Освен това Бачкаш,бачкаш, а парите на женката даваш.
 
От: Когато си влюбен!

Даласе, от опит ли си стигнал до това дълбоко философско разсъждение?

Но за второто си прав, ако е умен мъжа де... :)
 
От: Когато си влюбен!

Влюбен ли си в някоя мадама и на прасе те правят!

Виж файлът 4745



Освен това Бачкаш,бачкаш, а парите на женката даваш.

Всеки е минал по тоя път до като намери правилната жена ! Като видиш че не става има лесно - казваш алфидерзин и толкоз. Мъж и жена се събират да стане по добре, а не по зле. И аз съм попадал на всякакви боклуци, и като не върви - всеки по пътя си.

Пари на женките давах едно време. Сега е обратното при мен :wink: Сега съм с по голема кака от мен, дето на мен дава пари. :wink: Аз в една друга тема го бях казал - далавера си е с по големи каки, а някои даже ходят и със по дърти лелки с виснали цомби и шунди, хем дърти и хем перверзни, ама важното е че пари имат и кихват кеш :wink: Еми криза е, трябва да се оцелява. :) Даласе да те уча ли :wink: :) Питай патил, а не старил :)
 
От: Когато си влюбен!

USAF, да не си станал бабоебец :lol:
 
От: Когато си влюбен!

harkon ми даде отрицателна реп.
сега разбирам че е ЖЕНЧО
 
От: Когато си влюбен!

USAF, да не си станал бабоебец :lol:

Е ти луд ли с бря :lol: Що думаш бре момче, не съм гюрюнтофил :lol: Не си ме разбрал правилно, падам си по големи какички, стегнати и поддържани. :) В една стара тема даже бях писал - в момента с тази която живея е с 8 години по голяма от мен, на 42 години е каката, но като я видиш не и даваш годините, все едно че е с 3-4 години по голяма от мен. Вероятно причината да е запазена че никога не се е женила и не е раждала, или ген, но в седмицата по 3 пъти ходи на аеробика и фитнес - поддържа се жената много повече от лапешките чалга-кифли дето ходят с виснали задници и от 75 кг. нагоре

Исках да кажа че познавам хора които ходят направо с дърти дебели лелки, но имат кинти $$$. :) Можем само да им завидим че ги глезят финансово. В Норвегия един приятел се ожени за една 15 години по голяма от него, той е на 38 а смятай жена му на колко е. Ама дъртата е наследила 5 звезден хотел, и има един голям палат на 30 км от Осло. Нека му е лошо а :wink: Един друг се ожени за германка - дебеличка и дъртичка, ама с пари. Тука в България му купила къща, апартамент и кола. Пича вика - нека ми завиждат, могат само да ми пръднат на оная работа, и да ми дишат праха след колата ми. Времената станаха такива че трябва да оцеляваш. Имаш ли скрупули - гладуваш и мизерстваш.

Ако питаш мен - аз например не мога да си тургам оная работа в куцо, кьораво и сакато само заради това че е богата и имала дупка. Аз във всяка дупка не си пъхам оная работа, то туй нещо у гащите ми да не е баница. :) Не че ще ми се изтърка ама все пак. :) Все пак една жена с нещо трябва да ме привлече, да ми хареса. Даже и за една вечер да е - пак си имам изисквания към жената, освен ако не съм много пиян на градус и да ми е паднало пердето :lol: че да се подхлъзна. :)

Рецептата е в по големи стегнати и поддържани какички които имат повече възможности, не е задължително да е прекалено богата, но да има възможности и в трудни моменти да ти помага, а не да ти бъде като кърлеж на врата, както правят чалга-кифлите, и като види че си на червено с финансите ( което е временно до като получиш следващия превод на парите ) и да ти бие шута и да отиде при първия батко за да и стане сладко. Съвета ми е който все още е сам, да се ориентира към по големи какички, устроени с повече възможности, които ще те подпомагат в кризисни ситуации. Има и друго - колкото си по малък от каката, толкова тя повече ще ти угажда на прищявките, защото е готова на всичко само и само да не загуби по младото си гадже. Бил съм с много дами по големи от мен, и ти казвам от опит.

А Даласа да не се чуди и да не се вайка, ами да търси каки, и да си намери щастието и късмета. Даласе има много каки търсещи по млади момчета, но трудно си намират, защото все още БГ-момците не могат да се оттърсят от старите закостеняли балкански скрупули, какво ще кажели родителите им, приятелите им, роднините им, и очите им са заслепени от кифлите които не те оценяват ни най малко. До като една голяма зряла жена която е наясно със себе си, знае какво иска, трезвомислеща жена здраво стъпила на земята, ще те уважава повече и от майка ти и ще е готова на всичко за теб. Нищо не ти пречи да опиташ. :)

Един съвет от мен, аз като човек който имам доста опит с жените ( не се хваля но е така ) ако трябва си го запиши: "След жена и след автобус, никога не се бяга". :wink:

П.П. Ако търсиш съвет за жени, в каква ситуация как да подходиш - питай мен. Аз колкото мога ще помагам. :)
 
От: Когато си влюбен!

Правилото с годините е голяма глупост. Всичко е до човек, или един човек те привлича или не, или стигате до любов или не, няма средно положение. Тук не съществуват пари, хотели, коли и такива глупости. Всичко свързано с изброените е илюзия и нагаждачество и стигане до момента, когато няма какво да си кажат. По-важното е, че всеки намира това, което търси. Например, олигофрена си намира кифла - таман са си лика-прилика, идеалната двойка.
 
От: Когато си влюбен!

USAF, няма как да се съглася с твоята логика. Дори някой да го нарече немодерно или неумно, аз пак ще продължавам да смятам за нормално мъжът като по-силния пол да храни жената като по-слаб пол. Трудно някой (или някоя) ще ме убеди, че жена може да е по-силния пол в моето бъдещо (защото в момента нямам) семейство. Иначе за възрастта нямам конкретно мнение. Нещата са си до човек. Има си недорасли на разнообразна възраст.
 
От: Когато си влюбен!

USAF, няма как да се съглася с твоята логика. Дори някой да го нарече немодерно или неумно, аз пак ще продължавам да смятам за нормално мъжът като по-силния пол да храни жената като по-слаб пол. Трудно някой (или някоя) ще ме убеди, че жена може да е по-силния пол в моето бъдещо (защото в момента нямам) семейство. Иначе за възрастта нямам конкретно мнение. Нещата са си до човек. Има си недорасли на разнообразна възраст.

Моето не е логика, а практика от житейския ми опит с жените. Аз не карам никой насила да се съглася, просто говоря от практика и опит, относно настоящия ми избор. Всеки си има право на избор с каква ще бъде - важното да е щастлив. Жената никога не може да бъде по силния пол, никога не е била и никога няма да бъде. Аз стигнах до това решение, както и много други хора, поради причината че жените станаха като кърлежи и пиявици. Лъже те че те обича, а тя е с теб да я храниш. Факта че много мъже започнаха да се осъзнават и разбраха на къде духа вятъра, и си взеха по големи от тях и по заможни. Ние само можем да им завиждаме и да говорим теории, ама така трябвало, ама така не трябвало. В момента времената станаха такива че сме survivor. Или намираш начин да оцеел в този скъп и неблагодарен живот, или си оставаш с теориите кое било правилно и кое не било правилно, и мизерстваш, до като тарикатите си живеят живота макар и с по големи от тях.

"Не е важно на къде си тръгнал, а дали си щастлив по пътя." По същия начин и - "Не е важно с каква жена ще си, а дали си щастлив с нея и чувстваш ли допълване".

П.П. Даласе, не е моя работа да се бъркам в чужди връзки, но ако е така наистина както си писал в първия си пост, и ако аз съм на твое място... До сега отдавна да съм взел крайното решение - всеки по пътя си. Аз като мъж който си има достойнство и уважавам себе си, не бих стоял и минута при жена която да ме прави на будала. Светът не свършва с една жена. Те са толкова много че с лопата да ги ринеш, важното е да избереш подходящата. Виж ако имате деца, тогава вече нещата са далеч по сериозни.
 
Последно редактирано:
От: Когато си влюбен!

USAF, много те е озверила тази криза дето я изфабрикуваха. К'ъв survivour? К'ви 5лв? Взимаш си жена, която те кефи и толкова.
А тези жени от тип "кифла" колкото и да дебнат за "хранене" след няколко философски разговора с мен или ще преосмислят живота си или това да са с мен.
 
От: Когато си влюбен!

Да се включа и аз.

Че са ме правили на прасе няма да се кривя, правили са ме.
Че съм пръскал луди пари по жени - пръскал съм.

Реших да променям нещата и казах адиос на последното гадже, просто виждах как стоя на едно място и никакъв просперитет. Само работа, намусени физиономии, отчитане по няколко пъти на седмица (ебня), тук там, това онова - Олеле !

Та тръгваш нанякъде, правиш нещо. Учиш и се адаптираш, крадеш от живота на макс.

И един ден срещаш перфектното момиче. Не кога да е, а точно тогава когота си се уморил да гониш "Михаля", и да търсиш партньор. Просто е някаква прикзка, да видиш човек който сякаш познаваш в детайли...точно копие на идеала ти за човек от противоположният пол.

При мен то се явява страшно умен и привлекателен индивид. Родители - учители което неминуемо показва страшно възпитание, култура и обноски.
Нищо комерсиално не и е страст, учи и работи. Идеи и план за живота. Страшно вдъхновение ми е, макар да е толкова далеч сега.
Самата идея... бяга от България заради Ганьовщината, и милее за Родината и природата си.
В момента е далеч, в малко еко градче в Германия, кара предпоследната си година в университета.
Живи здрави, създадохме си малки мечти.

Винаги съм го казвал и пак ще го кажа... Една жена или ще те изпрати в небесата, или ще те зарие в земята.
Било то в професионален план, щастие и всичко друго.


USAF,
може ли да предположа на колко години си?
От 24 до 27, долу горе в тая възраст мъжете се лудваме на тема "каки" :)
 
От: Когато си влюбен!

Винаги съм го казвал и пак ще го кажа... Една жена или ще те изпрати в небесата, или ще те зарие в земята.
Било то в професионален план, щастие и всичко друго.


USAF,
може ли да предположа на колко години си?
От 24 до 27, долу горе в тая възраст мъжете се лудваме на тема "каки" :)



USAF, е на 34 години ,каката му е на 42 - 8 години ,не си го чел
Напълно съм съгласен с USAF хващаш си някоя по голяма кака и хем я кибичиш ,хем те глези.USAF моите каки трябва да са БАБИ по на 55 ,ако сложа 15 годинки отгоре.
Но понякога и келепира не е водещ за женитба!
Навремето /почти 20 години/един познат,като беше в Германия се заплодил с щерката на шефа си ,Тя забраменяла и той избягал .Все като излизахме се оглеждаше наляво и надясно.Съмнявахме се да не се е занимавал с други неща.Един ден са го вдигнали от къщи по долни гащи.Щом шъ е.еш сега ще гледаш детето.и Така там си живее има ресторант и т.н.Ама защото била от друга вяра избегал.



Сега като се замисля ами те и жените стават прасета ,като са влюбени!

ТЪрси се е дебела чиста и малко употребявана богата женка!
 
От: Когато си влюбен!

Взимаш си жена, която те кефи и толкова.

Вече живея с такава 4-та година. Бих могъл да кажа че се допълваме по интереси, обноски, характери и предпочитания. :) Същото пожелавам и на теб да намериш мечтаната жена, или ако вече си я срещнал - освен да ви пожелая късмет в живота и всичко най хубаво. :) Всеки заслужава да намери щастието си.


Да се включа и аз.

Че са ме правили на прасе няма да се кривя, правили са ме.
Че съм пръскал луди пари по жени - пръскал съм.

Реших да променям нещата и казах адиос на последното гадже, просто виждах как стоя на едно място и никакъв просперитет. Само работа, намусени физиономии, отчитане по няколко пъти на седмица (ебня), тук там, това онова - Олеле !

Та тръгваш нанякъде, правиш нещо. Учиш и се адаптираш, крадеш от живота на макс.

И един ден срещаш перфектното момиче. Не кога да е, а точно тогава когота си се уморил да гониш "Михаля", и да търсиш партньор. Просто е някаква прикзка, да видиш човек който сякаш познаваш в детайли...точно копие на идеала ти за човек от противоположният пол.

При мен то се явява страшно умен и привлекателен индивид. Родители - учители което неминуемо показва страшно възпитание, култура и обноски.
Нищо комерсиално не и е страст, учи и работи. Идеи и план за живота. Страшно вдъхновение ми е, макар да е толкова далеч сега.
Самата идея... бяга от България заради Ганьовщината, и милее за Родината и природата си.
В момента е далеч, в малко еко градче в Германия, кара предпоследната си година в университета.
Живи здрави, създадохме си малки мечти.

Винаги съм го казвал и пак ще го кажа... Една жена или ще те изпрати в небесата, или ще те зарие в земята.
Било то в професионален план, щастие и всичко друго.


USAF,
може ли да предположа на колко години си?
От 24 до 27, долу горе в тая възраст мъжете се лудваме на тема "каки" :)


Какво да ти кажа... всеки е минал по този път. Бил съм със всякакви - и по малки, и по големи и на моята възраст... Човек трябва да опита със всякаква жена до като срещне подходящата. А това което си казал в болднатия цитат, че една жена или срива мъжа или го издига, това и баща ми го казва много често. Наистина че жените оказват голямо влияние на един мъж. Жената е огледало на мъжа, тя е част от него, без значение дали имат брак или нямат. Реално погледнато брака е един лист хартия, която просто узаконява връзката. Важното е взаимоотношенията в една връзка, какво става между двойката. За мъжа е от голямо значение каква жена има до себе си, защото когато я представя на приятели, роднини, колеги и познати - тя ще го представлява, и ако е някоя простачка ще го изложи публично и по този начин само ще му срине репутацията и авторитета, и обратно - ако е свястна жена, с култура и възпитание, обноски, добър външен вид - може само още повече да му вдигне авторитета.

Братле пожелавам ти от все сърце с това момиче да се съберете, за което си писал в поста си. :) Аз винаги съм се радвал за късмета на другите хора които са щастливи, не съм от завистливите. Но най добре ще се опознаете когато започнете да живеете под един покрив, така най добре разбираш навиците и качествата на човека.

За годините ми - карам най хубавата Христовата възраст, 34 години съм в момента, даже Даласа ме е изпреварил, той правилно ти е казал. :) Даже съм писал в тази тема На колко години сте. :) Но все пак Благодаря ти че ме подмлади с някоя друга година под 30-те, братле ще те черпя за това :beer: Иначе и без друго не ми дават годините аверите ми, казват че съм изглеждал на около 27-28, явно си е ген това при мен, но това вече е друга тема. :)

Не се заблуждавай че 24-27 годишните си падат по каки, всичко си е до предпочитанията на един мъж, а има и друго - понякога не знаеш как ще се обърне живота, не знаеш кой ще срещнеш, ти нямаш гаранция че утре и ли вдруги ден ще срещенеш случайно някоя по голяма от теб и ще се влюбиш, и току-виж пък си допаднете и си готов на всичко за нея. :) Нещата са много относителни. Тя любовта като дойде с по голяма кака, не те пита дали си на 27 или 37, там или нещо те привлича в жената, или не те привлича. Никой не е застрахован от влюбване в по голяма от него. :) Още веднъж ти пожелавам успех и късмет, и дано се сбъдне мечтата ти за това момиче което пишеш. Всеки заслужава да бъде щастлив. :) Успех :)

Поздрави :)
 
От: Когато си влюбен!

Здраве и сила да има, другото се нарежда с времето.

А това за бирата, скоро ще съм в България, София и Ямбол са ми дестинациите. За жалост съм затрупан от проблеми и решаването им и не мога да сложа други градове в списъка.

Ако пък видиш ли някой има път към Лондон - неминуемо да пише!

Благодаря за позитивизма и благите думи :)

Всичко добро и под вашият покрив желая.
 
От: Когато си влюбен!

Олее вие до една ли се спираете колегиии аз под 3 не падам :D Ех тва джони след 3-4 тото почваш глупости да говориш пфф лп :)
 
От: Когато си влюбен!

Минал съм го този път вече, не ми е интересно да ги лъжа, да ги въртя по 3-4.
Писал съм ги из телефоните под имена "шефа", "Даката", "Свако"...

Сега съм на други вълни, кефя се когато ми се кефят, знаеш ли колко е готино да те поиска една жена и да види че не може да те спечели със тяло или секск? :)
Правят такива интересни неща че е направо сюжет за романи :) . И си остават фенки за мноооого дълго време.

А и сега общо взето изобщо не съм на вълна жени, няма място и време за всичките неща които живота предлага. Лоше е да се мъчиш да черпиш от всичко, накрая оставаш недоволен и разочарован. Сега се старая да осигуря стабилност и светло бъдеще.

Как се забавлявам е друг въпрос, темата е специално за жени и любоФФФФ :)
 
От: Когато си влюбен!

Олее вие до една ли се спираете колегиии аз под 3 не падам :D


И аз минах по този път, стоял съм на два стола без като лъжех едната и другата. :) Имал съм случай едната си отива, и след 2 часа идва в къщи другата, правех им график да не се засекат че ще стане страшно. :) Мога само да кажа че постоянно си под напрежение, като излизаш по заведения постоянно се озърташ от някъде да не те види случайно някой и да каже на другата, спираш звука на GSM и го оставяш само на светлини..... кофти ситуация. Когато съм с едната, в същото време мисля за другата, и обратно... получава се едно объркване между чука и наковалнята. :) Но това са стари минали работи, преди много години.

А пък и сега мъже сме, предполагам че всеки от нас е имал подобни авантюри да ги върти по 2-3 мадами и на всяка да казва че е единствената и че много я обича, а в същото време графика му е начертан и след броени часове има среща с другата. :wink:

Ако пък видиш ли някой има път към Лондон - неминуемо да пише!

Благодаря за позитивизма и благите думи :)

Всичко добро и под вашият покрив желая.

Аз към Коледа ще имам път към Дания за около месец вероятно и после ще съм в София. Живот и здраве за в бъдеще можем да измислим нещо. :)

Братле всеки заслужава да бъде щастлив, светът е устроен за двама. :) Искрено съм желал щастието на всеки един, защото и аз съм минал през тръни и несгоди с разни момичета които не ме заслужават, и знам какво е. Е идва ден когато намираш своята половинка, и всичко си идва на мястото. :)
 
От: Когато си влюбен!

harkon ми даде отрицателна реп.
сега разбирам че е ЖЕНЧО
Даласе, то ти май си женчото, че пускаш реване публично. Някой ти е дал червена ряпа - приемаш го и продължаваш:)
 
От: Когато си влюбен!

Даласе, то ти май си женчото, че пускаш реване публично. Някой ти е дал червена ряпа - приемаш го и продължаваш:)

ТИ май си втория Женчо дето подкрепяш него
Яд ме е на КОНЯ че ми е дал отри реп з нещо ,което всяка жена ни прави !
 

Горе