Кога да закрия адсенс акаунта си...

Twis7

Active Member
Здравейте на всички.пускам темата тук,защото то си един вид експеримент.имам 2 малки сайта,които правят скромна сума в адсенсе.До Юни месец ще станат дай боже към 70 долара.Въпроса ми е кога точно да си закрия акаунта,че до 15-20 макс 30 юни парите да са ми в джоба?
Поздрави Димитър.
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

Чакай че май не загрях, от какъв зор ще го закриваш?
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

Изобщо не се знае дали ще получих пари. Обикновено когато блокират акаунти го правят когато се надвиши лимита за плащане. И после разправят, че не били лоши...

Чакай че май не загрях, от какъв зор ще го закриваш?

Това е единствения начин да си вземе парите, ако са под $100.
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

[url]https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?hl=bg&answer=9914[/URL] - линк според FAQ от Google.
Наистина, за чий ще го затриваш?
Между другото: Праг на избор за начин на плащане: 10$. Праг за извършване на плащане: 100$. Като го закриеш на 70$ къде ти е печалбата от блъскането?
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

бях чул някъде,че като го закриеш,си получаваш парите ако са над 10 долара,затова питам
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

Не е задължително да си получиш парите. Понякога не дават пари даже и да си "направил" $1'000'000.
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

не нарушавам,нито едно от правилата.Няма причина да не ми платят.
Някой,който е взимал пари през уестърн юнион,може ли да ми каже
ако началото на юли направя 100 $,кога ще ми изпратят парите какъф е срока ?
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

През WU не плащат малки суми. Може би ще се наложи да ти пишат чек. Изпращането става след 1 месец (двадесет и няколко дена), пътуването на чека 1 месец, осребряването на чека месец и половина (зависи от банката).

При WU нещата са по-бързи - плащане след 1 месец (двадесет и няколко дена), получаване - веднага (обикновено преди да е свършил месеца, който следва след месеца за който ти плащат).
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

След като приключи печалбата за единя месец, я изпращат в края на следващия. Така с Уестърн можеш да я прибереш веднага след като е изпратена. А ако избереш чек, трябва да престои един месец в банката и тогава ще си получиш парите.

Иначе казано: парите за месец февруари се взимат в края на март през Уестърн и в края на април с чек.
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

Според мен си е по-добре да чакаш да станат 100 долара и да си продължаваш, а не да го закриваш.
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

Че мен всеки път ме питат кой ми праща парите и после всеки път вторият въпрос е в стил "какво им направихте?" или "ееее, верно ли бе човек?" :)
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

благодаря за ценната информация
 
От: Кога да закрия адсенс акаунта си...

Аз миналия месец като ходих до ЦКБ да си взема парите и оная ми вика "Днес само гугълци, досега над 10 човека дойдоха да взимат пари от гугъл".
 

Горе