Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Amigo0o

Well-Known Member
Кои каза че АБВ пощата е бавна ? Аз получавам имейли от бъдещето там, днес 09.11.2015 вече имам имейл от 14.11.2015 - http://store.picbg.net/pubpic/BF/40/0121ac714b3bbf40.jpg :D

.... Просто не се сдържах, тея пари дето ги наливат в реклама, да вземат да си оправят малко СПАМ филтрите, функции и т.н. ... влизам от време на време в този ми стар имейл и гледам че имам имейли от бъдещето. :p
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Какво е това АБВ поща?!
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Аз имам поща в абв от лятото на 97-ма и на ден получавам по 2000 писма нежелана поща минимум, нагласих спам филтъра на макс да видя какво ще се получи:) , ако не стане нищо окончателно ще скъсам с тях
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Супер много спам, това е ФАКТ!!!!

Моето лично мнение, е че те продават майл адресите на фирми.
Няма логика, чисто нов майл и спам на първата седмица!!!!!
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Пощата си има и плюсове и минуси :) зависи за какво я ползваш ;) . Аз специално не я ползвам за нищо отговорно, но виж ако ти трябват бързи 20 нови емейла си е номер едно :)
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

@Amigo0o, този спам е от "бъдещето" за да стой винаги най-отгоре (нали се подреждат по дата) :) друг вариант е да ти изпратят писмо със стара дата и ти да търсиш назад доста време докато го откриеш
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Аз получавам имейли от бъдещето
Да вземат да ти пуснат и числата от тотото:mrgreen:
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Сериозно ли 2000 спама на ден? Гугъл пък се оляха със заключването ако излезеш от чужбина, Яху и те се научиха да искат телефонен номер... Казвайте на коя поща да мигрирам, де още става за нещо, май вече на собствен сървър ще е.
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Сериозно ли 2000 спама на ден? Гугъл пък се оляха със заключването ако излезеш от чужбина, Яху и те се научиха да искат телефонен номер... Казвайте на коя поща да мигрирам, де още става за нещо, май вече на собствен сървър ще е.

live.com ? Аз лично съм доволен
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

На мейл.ру също е добра пощата, а и имаш доста гб свободно пространство за файлове. Абв поща само за тестове и за получаване на спам ползвам.
 
Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

На мейл.ру също е добра пощата, а и имаш доста гб свободно пространство за файлове. Абв поща само за тестове и за получаване на спам ползвам.

Не са никак лоши, наистина. Един приятел ги ползва от има няма вече 15 години и все с него си джитка. А аз смених какво ли не, дори и дир.бг. :)
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

При мен основния ми имейл е при яху от 3-4 години, не знам какво не му харесвате на този мейл:)
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

При мен основния ми имейл е при яху от 3-4 години, не знам какво не му харесвате на този мейл:)
Мразя тия парцали да ми искат верификация с телефонен номер!
 
Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Мразя тия парцали да ми искат верификация с телефонен номер!

Мен не ме кефи как направиха интерфейса на пощата. Супер динамичен и малко объркано. Аз се кефя на изчистените неща. Да влезеш и да си гледаш само пощата. Но спам филтъра на нортан, с който сканират атачмънтите им е добър. ;)
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Mail.ru ползвам от 2007 година и съм изключително доволен също така и облака се държи на ниво и до ден днешен за мен това е най-добрата и сигурна поща.
Относно регистрации по сайтове и т.н. ползвам Abv защото не мисля че стават за нещо по-сериозно.
 
Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Mail.ru ползвам от 2007 година и съм изключително доволен също така и облака се държи на ниво и до ден днешен за мен това е най-добрата и сигурна поща.
Относно регистрации по сайтове и т.н. ползвам Abv защото не мисля че стават за нещо по-сериозно.

Това мнение ми хареса и давам един голям лайк. :)
 
От: Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Това мнение ми хареса и давам един голям лайк. :)
Не бих се изтъпанил пред потенциален работодател с руска поща. Особено пък ако става въпрос за западна Европа. Директно те дисквалифицира в дълбоки резерви, преди още да са ти погледнали CV-то!
 
От: Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Не бих се изтъпанил пред потенциален работодател с руска поща. Особено пък ако става въпрос за западна Европа. Директно те дисквалифицира в дълбоки резерви, преди още да са ти погледнали CV-то!

На същото мнение съм, но и не само за въпросната руска поща. За мен най-добрият вариант са Gmail, Outlook и Yahoo Mail.
 

Горе