Кои са тия лайнета [email protected]

AMOUN

Well-Known Member
Details:
Fullname: GOOGLE ADSENSE GROUP
Email address: [email protected]

да не са някои от тоя форум малолетни геройчета дето са ме наспамили на всичките мейли :)


като чета колко наивно е написано самото писмо и няма как да не предположа че са често срещани елементарни частици с бледи идеи и нисък капацитет...

Вас спамнаха ли ви ?
гаранция драскачите са участници и в този форум.
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Подател: adsense group <[email protected]> добави в адреси
До: <[email protected]>
Относно: GOOGLE ADSENSE GROUP
Дата: Понеделник, 2011, Декември 26 21:10:36 EET

.
Ako ne chetete teksta po nadolu na kirilica, Molia svyrjete se s Nas na [email protected] za da Wi izpratim otnowo teksta kodiran specialno za Vas!!!

Здравейте,

Преди около две години, Google промени изцяло своите алгоритми.
В следствие на това 90% от сайтовете загубиха повечето си индексации и от там и повечето си посещения от Google.
Това се отрази и почти пагубно на повечето малки сайтчета ,които разчитаха на постъпления от Google Adsense.

Веднага смесени екипи от програмисти и логисти започнаха да създават малки групички от участници в Google Adsense,които взаимно да си помагат с цел увеличаване на постъпленията от Google Adsense.

С течение на времето методите се усъвършенстваха и взаимно предавания опит даде много добри резултати на участниците в тези малки групички за взаимно подпомагане за по-големи постъпления от Google Adsense.

От почти година тази система се утвърди и у нас,наброявайки вече хиляди малки сайтчета които с много добър успех взаимно си подпомагат в увеличаване на приходите от Google Adsense.

Специално създаден екип поддържа програмата и следи всичко да е коректно между участниците.

Като собственик на такъв сайт, Ви каним да се включите в програмата,ако желаете да си увеличите приходите от Google Adsense.

Целта е чрез взаимно подпомагане в малки групички от по 5 сайта в група, да си увеличите постъпленията от Google Adsense.

Степента на участие сами си я решавате.
Може да участвате в една групичка или в повече.
В зависимост Вие колко подпомагате,също получавате толкова насреща.

Ако проявите желание, с удоволствие ще Ви запознаем допълнително с всички методи и начини как работят групичките.
В крайна сметка с не големи усилия,отделяйки от 10-15 до 40-50 минути дневно, може спокойно да си увеличите дневните приходи от Google Adsense с 5, 10, 15, 20 и нагоре лева, в зависимост с колко сайта участвате и в колко групички.

Ще се радваме да се присъедините към хилядите участници,които вече повече от година много успешно си взаимопомагат и са реално доволни от увеличените приходи от Google Adsense.

При проявен интерес Моля пишете на [email protected] , за да можем конкретно и точно да Ви обясним подробно кое как става и да Ви посочим точни примери за Вашият или Вашите сайтове.

Програмата се гради на взаимно подпомагане и нищо повече,така че всеки участник колкото помага толкова получава.
Няма никакви такси и такива подобни,и най-големите песимисти нищо не губят ако пробват за една седмица, за да се убедят, че всичко е коректно и има реално увеличение на приходите от Google Adsense.

Ако Ви интересуват подробности, Моля задайте въпросите си, които Ви интересуват на [email protected] и ние с удоволствие ще Ви разясним всяка подробност!

Благодарим за отделеното внимание!!!
[email protected]
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

лошото е че има още по прости и от тях и ще им се вържат :)
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Бахти кретенията! Как няма да баннват на поразия после от адсенс. Това не може да са хора от тука, тука малко от малко знаят какво става, дори и най невежите... Това са пиклйовци от форумите дето си разменят точки и глупости. Жалко че ще им се върже някой, после ще има да ревът тука.
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Целта е чрез взаимно подпомагане в малки групички от по 5 сайта в група, да си увеличите постъпленията от Google Adsense.
Чудех се Amoun как печели от Adsensе, а пък той участвал в групи за социално подпомагане. :lol:
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

По-добре си махни email-a от горния пост, ако не искаш още спам. Весел е, признавам :D



той ментак тоя за радост на населението :)
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Ем те са се свързали през формите за контакт по сайтовете, не са събирали имейли...

77.77.142.10 - тва показва май за ип на изпращача ама
е пратено през нещо явно че показва май хост нещо
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

И аз го получих

Подател: adsense group <[email protected]> добави в адреси
До: <[email protected]>
Относно: GOOGLE ADSENSE GROUP
Дата: Понеделник, 2011, Декември 26 21:10:36 EET

Ako ne chetete teksta po nadolu na kirilica, Molia svyrjete se s Nas na [email protected] za da Wi izpratim otnowo teksta kodiran specialno za Vas!!!

Здравейте,

Преди около две години, Google промени изцяло своите алгоритми.
В следствие на това 90% от сайтовете загубиха повечето си индексации и от там и повечето си посещения от Google.
Това се отрази и почти пагубно на повечето малки сайтчета ,които разчитаха на постъпления от Google Adsense.

Веднага смесени екипи от програмисти и логисти започнаха да създават малки групички от участници в Google Adsense,които взаимно да си помагат с цел увеличаване на постъпленията от Google Adsense.
..................................

Това ще да е само някой олигофрен и псевдо предприемач от форума с наготово купени сайтове от спестените с къртовски труд парички:p
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Днес, 00:22
niks
Senior Playa
Това съобщение е скрито ,защото niks е във вашия игнор лист.
Разгледай мнение
Премахни потребител от игнор листата

Изкушавам се дева да прочета, ама предполагам че не си струва, нищо ново няма да видя :)
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Изкушавам се дева да прочета, ама предполагам че не си струва, нищо ново няма да видя :)

Веднага ще ти услужа. :D

И аз го получих

Подател: adsense group <[email protected]> добави в адреси
До: <[email protected]>
Относно: GOOGLE ADSENSE GROUP
Дата: Понеделник, 2011, Декември 26 21:10:36 EET

Ako ne chetete teksta po nadolu na kirilica, Molia svyrjete se s Nas na [email protected] za da Wi izpratim otnowo teksta kodiran specialno za Vas!!!

Здравейте,

Преди около две години, Google промени изцяло своите алгоритми.
В следствие на това 90% от сайтовете загубиха повечето си индексации и от там и повечето си посещения от Google.
Това се отрази и почти пагубно на повечето малки сайтчета ,които разчитаха на постъпления от Google Adsense.

Веднага смесени екипи от програмисти и логисти започнаха да създават малки групички от участници в Google Adsense,които взаимно да си помагат с цел увеличаване на постъпленията от Google Adsense.
..................................

Това ще да е само някой олигофрен и псевдо предприемач от форума с наготово купени сайтове от спестените с къртовски труд парички
 
Вие двамата, няма ли да спрете да си мерите органите? Наистина нямам нищо против вас, но прекалявате.
Не е нужно във всяка тема да се сере. Тук положението е сериозно, а и възможно и други потребители да бъдат засегнати. Ако искате да се дракате, знаете, че може да си отворите нова тема.
Да оставим тази тема полезна за останалите, че на мен ми стана интересно, а предполагам и на други.
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Както и очаквах, репертоара е непроменен...
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Аз и от реалния Google Adsense го намирам за не достатъчно сериозен. За издържане на една онлайн медия се изискват немалко пари. Дори един блогер, който на ден влага по 2 часа да речем, пак е редно да получава поне по 120лв на месец (това е по 2лв/час). Как се очаква да има оригинално качествено съдържание с тези цени. Някой може би ще ме апострофира, че се изкарват пари и може би е така, но само в частни случаи. Истината за тези и подобни е, че умишлено подбиват цените с цел да прилъжат повече стиснати рекламодатели и от бройката да си избият ниските цени. Само дето тези дето полагат труд си остават със стотинки и мечти за някогашно забогатяване. Донякъде ги разбирам тези дето са написали това писмо. Всеки се мъчи да изкара достатъчно от труда си.
Като цяло аз лично съм отрекал системата на Google Adsense за нещо смислено. След като мога да спестя повече пари от закуска те за какво ми са? А горепосочените тарикати на дребно да се пробват. Може да изкарат $5-$10 отгоре на месец. Дано им стигнат за по баничка на ден. Ако успеят, моля да ми пратят координати на баничарницата/ите с тези цени и да се надявам, че ще има все някаква извара вътре.
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Стига бе, хора :)
Съобщението, което е пристигнало на мейла на "Amoun" си е весело...може да е малко некадърно написано, но е весело, показва "багажа" на хората, които са го писали :) ...както беше казал в един пост тук някой от форума - "и Гуглето да го индексира, ще го приеме като дублиран контент" :)
Свиркайте си и продължавайте нататък, чак толкова внимание на такива неща мисля че не трябва да се обръща...

Добро утро! :)
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

малко неточен цитатя и не на място, ама айде... :)
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Любопитно ми е тази групичка дали с цялото си старание са постигнали $5-$10 за месец отгоре. Ако да, може да се похвалят, след което да ги черпя с още толкова, че да имат за кафе през следващия месец (за закуска няма да стигне).
 
От: Кои са тия лайнета [email protected]

Някой ако иска може да им отговори на този мейл че е заинтересуван от предложението им... да видим как ще се развият събитията и какво точно ще предложат, не че не предполагам...
 

Горе