Който Търси - Намира!

sm666

New Member
Здрасти на всички! Аз малко се рових вчера и както се казва “който търси намира” намерих доста Книги. Книги от които най-евтината е $29. А ето ви ги сега и фрее, който иска да сваля и да чете. НЕ ДАВАИТЕ ПАРИ ЗА ГЛУПОСТИ. Има още много но реших, че тези ще са най-интересни. Жалко бях много близо до “Forex Enterprise” която наистина искам да видя какво съдържа, ама ще я намеря скоро. ФРЕЕ.
Междо другото сайтът sm666.hit.bg го няма ползвам само хоста, че в дата нещо немога да ги кача а не ми се занимава да се регвам някъде другаде.



батета не може да има линкове към пираткси неща във форума че от хостинга може да направят проблем затова ги махнах .... как и да е тези книжки нестават ....
 
sm666 каза:
А ето ви ги сега и фрее, който иска да сваля и да чете. НЕ ДАВАИТЕ ПАРИ ЗА ГЛУПОСТИ.

Нещо не те разбрах. Уж казваш че са глупости и да не даваме пари за тях? Ами няма да даваме. Ама като са глупости - защо пък да ги четем? да си пълним главите с глупости ли?
 
ами аз прехвърлих това за адсенсе и вътре е само основната информация за Адсенс и нищо като врътки и някой по добри начини за оптимизация освен цветовете и некви такива. Дано да върши работа на някой.
 
Казах да не давате пари за глупости защото доста(да не кажа всички) от нещата които видях в тези книги са написани в нета фрее. А съм ги постнал за да не се изглъже някои новак да си ги купи. А и в краина сметка може от тях да се взима много за писане на статии и пускане на постове в разни форуми (предимно за тези които имат сайтове "как да правим пари от нета". Не са нещо спецялно но все пак да видите за какво дават хората пари. А пък и в крайна сметка някои може да научи нощо ново.

Cyber на мен ми е много интересно какво пише в книгата ForexEnterprise www.forexenterprise.com на Nick Marks която уж била много яка.
 
Евала за темата :)
Аз преди няколко дни си купих "страхотна" книга за "печелене от интернет" - по 10 долара на ден ли, колко беше, без да правя нищо...

Като я прочетох ми идеше да убия оня идиот от който я взех :lol: - slashmysearch.com phaxax
Ядосах се за хвърлените пари на вятъра и за 1-2 часа направих 35-40 долара и сега чакам плащане(нищо че не плащат :lol: )
 

Горе