Кой/Кои онлайн инструменти са подходящи за дарения?

Миленски

Active Member
Идеята ми е да имам в блога си възможност за дарения към мен, нещо по - развито от buy me a coffee бутончето от едно време. Та всичко хубаво, но коя система за разплащане да използвам? PayPal, Revolut, Stripe или някоя друга?
 
Всички заедно
Надявам се казваш, че всички са подходящи, защото всички заедно в един сайт... няма ли да е натоварено, а може би и бъгаво? :D
 
Аз добавих един вариант вече който е приемлив и красив, но все пак все още съм отворен за предложения :D
 
Екранна снимка 2024-07-15 035910.png
И PayPal бутончето работи читаво :D Като взема заплата ще го тествам с малко повече кинти да цъкна после и прехвърлянето към революта ;) Знам, че таксата е висока, но все пак е нещо, като се има предвид, че няма добавки и прочие, а само кратък код и толкова.
 
Никой не дарява, не си прави илюзии https://aaronstannard.com/sustainable-open-source-software

По-добре и локвай / скривай съдържание.


Таксата като гледам не е висока, тя е почти толкова колкото и дарението :D . Пък да те докснат ако решат през chargeback-a, абе за 5лв на месец не си струва, така или иначе половината ги даваш на пейпал...
 
Все пак нека я има опцията за сега :D Иначе знам, че нашенци много трудно даряват за съдържание като моето. Виж ако е за да се помогне на Х да се излекува от незнам си какво, там вече е яката работа! В денонощния в който работех, за два три дни се събираха към хиляда лева. Стотинки по лев два, десетолевки и по 50лв някой са пускали..... и това без никой да провери дали въпросната личност на която помагат съществува или не, болна ли е здрава ли е :D Но..... за полезно съдържание.... пфф... колкото книги си купуват толкова и даряват по темата :D Но и с заключването съм пробвал. Трябваше само да споделят статията за да я отключат..... ми няма бре бате няма....... :D
 
В магазините е друго. Никой не ще стотинки и ги оставя. Там се влиза за да се похарчат пари, останат стотинките - и не искаш да ти дрънкат.
Няма много общо с това твоето, ако и даваше някаква услуга и са научени да плащат по 50-100 лв - няма и да усетят чекбокса, че 3-4 процента ще идат за съдържание.

https://vselenata.com/resources - Това са нулнати неща от други подобни форуми или? Докато не и лепнеш ransomware-a - с твое или без твое знание.

Реших да видя статия, тя пък ..

Пък другата статия зачетох, за четенето - света се развива, е, освен ако не си от путинофилите като някои от форума, дето разправят, как се връщаме назад, щото няма цоцализъм. Та - много неща изчезват - оперната музика, Бетовени, разни композитори по подобни причини не са mainstream, и обществото ги бута назад, света се развива, някои неща излизат напред, други изостават, ако пък всичко вървеше напред, нямаше да смогнем с нищо.

А и в днешно време почти всеки да не кажа всеки има достъп до информация и огромен обем неща, нищо че не са поеми и Достоевски. А неграмотни винаги е имало, даже сега са много по-малко.

Неграмотност в ерата на информацията
Парадоксално е, че в ерата на информацията, ние ставаме все по-неграмотни.
Е това е лъжа, или си се объркал жестоко.
 
Последно редактирано:
Благодаря за критиката 😇 И.... да прав си за ransomware! Гликемичния индекс съм го взел защото е полезна информация(може би трябваше да сложа линкче към forlife :D ). А за четенето...... тук ме плесна яко :D Но да, и за това си прав, света си се развива.

И все пак за това го има...
1721015662318.png
 
Парадокса знаеш ли кое е, че в ерата на информацията, получаваш много повече данни за случващото се. Едно време просто няма откъде да видиш и знаеш, че има неграмотници.
Един роднина наскоро разправяше, как не отдавна - за един въпрос от училище - ходиш 1 час до библиотеката и се ровиш да намериш отговора, да си записваш, пък листчета да носиш.

Това като някои луди, джендърите се увеличавали и заразявали с педерастия, та затова толкова много проценти са обратни... Или защото са се крили, но пак ги е имало. Любо Жечев беше сецнал ония Ален ловеца на педофили като му обясняваше същото, та онзи не можа да се доизкаже. :D
 
Факт, макар, че и сега си личат повечето, да те заблуди най - много за час два, после като му свършат репликите и си проличава.... :D
 
Свободата не е да можеш да правиш каквото си поискаш, а да не правиш това, което не искаш.
 
Това като някои луди, джендърите се увеличавали и заразявали с педерастия, та затова толкова много проценти са обратни... Или защото са се крили, но пак ги е имало. Любо Жечев беше сецнал ония Ален ловеца на педофили като му обясняваше същото, та онзи не можа да се доизкаже. :D
Утепа рибата :D
 
Свободата не е да можеш да правиш каквото си поискаш, а да не правиш това, което не искаш.
Така е, а колко от нас НЕ правят това което не искат....? Защото аз съм и на работа(което не искам), и работя по форума си(което искам ама от вкъщи)..... :D
 
Между другото статията е добра, и си е урок, за което благодаря :)
 

Горе