Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

Това с продажбата на скайп име за 1500 евро не е за вярване чесно...напиши поне какво е било името :shock:
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

Аз пък продавам 3-символен на .NET а няма желаещи :D
Интересно ми е за скайп името и на мен.
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

аз преди повече от една година , закупих .bg за 5 000 euro
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

От скоро съм във форума и за да не е спам преди месец продадох един .СОМ тук за 15 лв., но вие направо ме убихте какви суми са разиграли някои хора!

Във Flippa и други сайтове имам продажби за по прилични суми, но до сега в този форум още чакам...явно съм уцелил кофти период, а по-лошото е ако имам само кофти домейни за продаване, които не са актуални пред българска публика :):):):cry:
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

Tова за скайп името - супер идея, то направо си струва човек да регне какво ли не и в туитър, фб, снапа и т.н., пък после да го мисли.
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

С пускането на новите gTLDs цените ще се сринат драстично на всички домейн имена, особено на .com
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

Регистрирах домеина pfy5.com във GoDaddy за $12 и го продадох във eBay на търг за $780
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

Регистрирах домеина pfy5.com във GoDaddy за $12 и го продадох във eBay на търг за $780

Браво, всички се радваме за теб, но не можем да разберем - как точно постът ти кореспондира със заглавието на темата?!!!8)
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

Браво, всички се радваме за теб, но не можем да разберем - как точно постът ти кореспондира със заглавието на темата?!!!8)

Съжалявам, сега прочетох, че става въпрос за домейн, който сте купили или продали тук
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

С пускането на новите gTLDs цените ще се сринат драстично на всички домейн имена, особено на .com

Това от 10 години се предрича :) , но изглежда си още нов в тази сфера, за да ти е ясно, че това няма как да се случи
 
От: Кой е най скъпият домейн който сте купили или продали тук

Продал съм 11 буквен .сом за 3000 долара в Sedo. Скоро мисля пак да си го купя, затова няма да му пиша името.
 

Горе