Кой има сайт при ns1.bg ?

AMOUN

Well-Known Member
За да пуснем тест дал исе отваря от всички градове защото изкуках вече искамда знам дали само моя сървър не се отваря или и други сайтове хостнати на нс1 не с еотварят?
кой от вас има сайт при тях и кой е той да видим дали се отваря от Търново Добрич и Варна
 
От: Кой има сайт при ns1.bg ?

Онзи проблем е заради изтеклия домейн - на него са DNS-ите, които си задал на сайта. Кажи на доставчика ти на хостинг да ти даде други адреси на DNS сървъри и ги въведи в настройките на домейна.
 
От: Кой има сайт при ns1.bg ?

имах подобен проблем при местене потребител съобщи че сайта не се отваря близо 2 месеца след местенето - при мен си работеше. След разговор с стария хостинг акаунта който все още беше активен (кой знае защо ) всичко си дойде на мястото.
При теб положението май е различно зашото каза че си тук 3 год., но все пак провери
 
От: Кой има сайт при ns1.bg ?

Онзи проблем е заради изтеклия домейн - на него са DNS-ите, които си задал на сайта. Кажи на доставчика ти на хостинг да ти даде други адреси на DNS сървъри и ги въведи в настройките на домейна.


казаха че нее там щото се зареждал отвсякъде те го подновиха на 1 март
ама е от там де :) щото кашаците немой да се опраят още
 
От: Кой има сайт при ns1.bg ?

Аз имам сайт при тях:

antireklama-bg.com

с този сайт не си ли навличаш гнева на тези от които се оплакват ?
и не те л ие страх че може да искат да те съдятза уронване на престижа им ?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Кой има сайт при ns1.bg ?

Отговорност за мненията във форумите носят само техните автори, тоест собственикът не отговаря за това, което се пише. Поне на теория е така. Ако не беше така щяха да съдят мобилните оператори при всяка извършена телефонна измама, защото е извършена през тяхната мрежа.
 
От: Кой има сайт при ns1.bg ?

абе така е ама тук кака пилиха дето плюха за прохост ?
 
От: Кой има сайт при ns1.bg ?

Едно е теорията, друго е практиката, а трето е това което става в действителност.
 
От: Кой има сайт при ns1.bg ?

Доста сайтове нарушават закона за електронната търговия като не посочват подробни данни за собственика на сайта.

А пък този закон нарушава някои други закони ми се струва...
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: Кой има сайт при ns1.bg ?

Всеки форум, в който потребителите пишат Microsoft Windows съкс или еди кой ти хостинг е боклук, не е нищо по-различно. Включително и този.




Цитат:
Първоначално изпратено отradev Разгледай мнение
Аз имам сайт при тях:

antireklama-bg.com
с този сайт не си ли навличаш гнева на тези от които се оплакват ?
и не те л ие страх че може да искат да те съдятза уронване на престижа им ?
 
Последно редактирано от модератор:

Горе