Кой, кого натиска?

uni-web

Well-Known Member
Абе слушам си сега лице в лице, и стана дума за това, та се замислих (кой кого).

Изключвам малките като повечето от нас, но според мен бизнеса натиска политиците, а не политиците бизнеса.
 
От: Кой, кого натиска?

В тая симбиозна връзка е трудно да се определи кой кого натиска :) Май е чистият интерес.
 
От: Кой, кого натиска?

В политиката няма хетеро/хомо сексуални връзки, има само $връзка. Да вземат да вкарат и това в учебниците на бъдещите бачкатори в училищата:) Бла бла:)
 
От: Кой, кого натиска?

Не, ми обръщайте много внимание тази вечер, празнувам си погребението пак.
 
От: Кой, кого натиска?

"Нашите" натискат "вашите". Не е толкова трудно за досещане.
 
От: Кой, кого натиска?

Надали някой от нашите в форума е толкова на вътре, тук повечето действаме емоционално.
 
От: Кой, кого натиска?

Като гледам не разбираш от кавички. Явно ще се наложи по-подробно да го обясня.
Тези дето са на власт и фирмите около тях са "нашите". Всички по-важни държавни поръчки са за тях. Законите се пишат в тяхна полза. "Вашите" са другите, които се разглеждат като конкуренция, която трябва да се унищожи на принципа на унищожаване на инакомислещите от преди 1989-та. По-малките играчи са неважни и те биват отнесени от вълните причинени от големите ("нашите" и "вашите").
 
От: Кой, кого натиска?

Абе слушам си сега лице в лице, и стана дума за това, та се замислих (кой кого).

Изключвам малките като повечето от нас, но според мен бизнеса натиска политиците, а не политиците бизнеса.

1528489_10200458746109675_1806760486_n.jpg
 
От: Кой, кого натиска?

Истината е че винаги си е имало клики във всички империи - Римска, Руска, САЩ /споменавам само тези, иначе има много много други, дори Турция, Китай/

Та всяко куче се бори за кокала, това е истината за политиката. Днес се коалира с друго куче, утре с трето и т.н. . Целта е да не се изпусне кокала!
И въпроса не е да си умен, а да се продадеш... Но неизбежно и умните хора се замесват в политиката, защото да се оставиш калинки да ти влиаят е равно на самоубийство.

Идва ред и на тези дето са над политиците. Но и там е същото. Може да има разделено, но то не остава вечно така, винаги има интереси и борби. Човешка природа!
 

Горе