Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Здравейте съфорумници ,

Търся freelancer или екип които да ми изработи web сайт за този домейн Organiser.bg . Системата която е в момента беше старата ми идея, но така и не се реализира.
Единственото ми условие е сайта да е PHP (CSS, HTML). Бюджета е 1000 + лв. Срока за който искам да бъде заваршен сайта е 2 месеца след започването му.

Ако има желаещи моля да пишат.
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Очаквам повече информация на лично.
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Ако може информация и на мен на ЛС :)
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

100% някой ще го измами!
Човека като гледам си няма и на идея от тея работи.
Един съвет от мен - след като си избереш кой да ти изработи сайта разпитай добре за него (може и в форума тук повечето се знаят)
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Странно защо, но при зареждане на посочения домейн антивирусната ми пищи. Ако дадеш по-добро описание на това, което искаш може по-бързо да намериш решение на задачата.
 
От: От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Странно защо, но при зареждане на посочения домейн антивирусната ми пищи. Ако дадеш по-добро описание на това, което искаш може по-бързо да намериш решение на задачата.

Отвори го с Google Chrome
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Изпратил съм Ви лично съобщение.
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

100% някой ще го измами!
Човека като гледам си няма и на идея от тея работи.
Един съвет от мен - след като си избереш кой да ти изработи сайта разпитай добре за него (може и в форума тук повечето се знаят)


Не разбирам защо, трябва да го пишеш. На всекиго му е ясно, че има измамници, използвачи и че има кадърни и честни хора, които ще свършат нещата без проблеми през целия период на извършване на работата. Това, което си написал ми звучи по-скоро като "гледайте репутацията, itrader-а, съответно мен, ако искате да не бъдете измамени" Съжалявам, ако не съм го докарал в правилния "тон".

И все пак поздравления за това, че си предупредил човека да бъде предпазлив.

Без лоши чувства,

Радо
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Да виждаш да съм си предложил услугите?
Просто предупредих пича да внимава
Не разбирам защо, трябва да го пишеш. На всекиго му е ясно, че има измамници, използвачи и че има кадърни и честни хора, които ще свършат нещата без проблеми през целия период на извършване на работата. Това, което си написал ми звучи по-скоро като "гледайте репутацията, itrader-а, съответно мен, ако искате да не бъдете измамени" Съжалявам, ако не съм го докарал в правилния "тон".

И все пак поздравления за това, че си предупредил човека да бъде предпазлив.

Без лоши чувства,

Радо
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Дай информация и насам. Всъщност защо не в темата?
Какво искаш? Да се довърши системата ли? Да се направи нова, друга или подобна... ? Знаеш ли какво искаш да има, да няма... ?
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Имате лс. Лека вечер.
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Ако все още търсиш човек драсни на ЛС...
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Дай информация и насам. Всъщност защо не в темата?
Какво искаш? Да се довърши системата ли? Да се направи нова, друга или подобна... ? Знаеш ли какво искаш да има, да няма... ?

Имаш право най-добре да дам повече инфо тук иначе ме затрупват с лични.
Като цяло искам да се придържам кам първоначалната идея и в сайта да има всичко от което ce нуждае даденият потребител. Предлагам да разгледате направеното до момента за да добиете по-ясна картина какво искам да се получи, ако е възможно с по добър дизайн.
Най-добре ще е сайта да бъде започнат от нулата и не искам да е FLASH предпочитам PHP, CSS, AJAX и т.н. Единственият проблем е че след като сайта няма да е FLASH дали ще може да се направи такава програма (за която имам програмист, така че няма да е ваш проблем).
Хубавото на проектa е че този който го направи ще може да продължи да работи по него, защото винаги ще има нещо да се добавя (модули и други ...) с което си осигурява сигурен доход за месеци ако потрагне може и години.

Благодаря на всички които проявиха интерес и ще се опитам да отговоря на вашите ЛС макар че са много.
 
Последно редактирано:
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

В момента от сайта ми зарежда само хедъра и нищо друго - дори ми дава грешка, че са ми грешни данните за вход(а аз дори не съм тръгнал да влизам), та не мога да разгледам сайта.
Би ли дал подробно описание на проекта, за да можем да добием подробна представа за него?
Линкът към Dox, който си дал е невалиден.
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

От сегашния сайт аз лично нищо не мога да видя дори и хедъра. Аваст отчита троянски кон! А за flash модула като този от dox, има готови подобни модули.
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Имате ново лично съобщение.
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

От сегашния сайт аз лично нищо не мога да видя дори и хедъра. Аваст отчита троянски кон! А за flash модула като този от dox, има готови подобни модули.

Отвори го с Google Chrome, не знам защо с Firefox пищи така антивируса и при мен е така.
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

Т'ва за организера ли става дума?
Принципно ти бях писал на времето в скайп и ми каза че си имаш работа и така и не получих отговор след онази вечер.
Както и да е, поне разбрах че няма смисъл да се занимавам тъй-като цялата тая работа поне според ще си е чиста загуба на време и друг ресурс.
 
От: Кой може да ми направи сайт по зададен домейн ?...

И с Chrome ми зарежда само хедъра.
Все пак не можеш ли да дадеш повече информация за този проект?
Какво трябва да представлява, каква е целта му, какви функции трябва да има и т.н. едно нормално задание.
 

Горе